Tüm İstanbul Semtlerine Günün Her Saati Kiralık Forkliftler
Hedef forklift olarak tüm müşterilerimize Kiralık forklift hizmetini en hızlı şekilde sunmak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Aşağıdaki butondan hizmet verdiğimiz forklift kiralama bölgelerimizi görebilirsiniz.
Kiralık Forklift Bölgelerimiz

Sepetli Vinç Nedir

Sepetli Vinç Nedir

Sepetli vinç, yüksek alanlarda güvenli ve kolay çalışma yöntemleri olarak geliştirilmiştir. Teknolojik donanım ile vinç sistemiyle yüksek metrelere ulaşabilen ve insanların riskli bölgelerde güvenli şekilde çalışmasını sağlayan makinelerdir.

Platform sistemiyle kullanılır ve genellikle mobil yöntemiyle vinç kullanımı sağlanır. Bu tür araçlar, insan güvenliği ve iş güvenliği açısından tercih edildiği gibi faaliyet alanı açısından da bir gerekliliktir.

Sepetli Vinç Hangi Alanlarda Kullanılır?

Sepetli vinç kullanım talimatı doğrultusunda yalnızca operatör tarafından kullanılabilir. Kullanım yetki belgesine sahip kişiler tarafından, firma güvencesiyle kullanılır. Otoyol levhalarının montajında, değiştirilmesinde, alt geçiş- üst geçiş ve köprülerin onarım, bakım ve levha işlerinde, park ve bahçelerde, inşaat alanlarında kullanılmaktadır.

Limanlarda, nakliye ve taşımalarda, havalimanlarında, fabrika ve imalathanelerde de kullanılmaktadır. Yüksek alanlarda çalışma gerektiren her alanda güvenli şekilde kullanılabilir sistemledir.

Sepetli Vinç Çeşitleri Nelerdir?

Sepetli vinç kiralama sisteminde sunulan araçlar, sepetlerin büyüklüklerine ve kapasitelerine göre farklılık göstermektedir. Tonaj farklılıkları da sistemlerin kaldırdıkları ton ağırlığına ve çıktıkları yüksekliklere bağlı olarak belirlenir.

Sepetli vinç platformları; 20, 25, 30, 43, 45, 53, 60, 65, 68, 70 ve 84 metrelik modelleriyle kullanılıyor. Bina ve alan yüksekliklerine göre taşınacak eşya ve ürünlerin ağırlıklarına göre seçim yapılabilir.

sepetli vinç nedir

Sepetli Vinç

Sepetli Vinç Platformlarının Özellikleri

Sepetli vinç fiyatları, kiralanacak süreye bağlı olarak belirlenir. Kullanılacak platform ve kiralama süresi, kiralık sepetli vinç‘in özellik ve performansına bağlı olarak belirlenir. 20- 25 m’ye kadar ulaşabilen vinçler 3,5 ton hafif kamyon ile taşınır.

Şehir içinde genellikle kullanılan bu platform türleri, küçük alanlarda da kolay taşıma ve kullanım özellikleri sunar.

30 metre vinçler; 7,5 ton hafif kamyonlarla taşınır. Bu tür platformlar hızlı ve rahat çalışma sunar. Daha yüksek yapılarda, direkler ve reklam panolarında tadilat, onarım, bakım gibi faaliyetlerde kullanılan modellerdir.

Sepetli Vinç Kullanım Özellikleri

45 metreye kadar ulaşabilen platformlar genellikle, 15 tonluk kamyonlarla taşınır. Bunlar dışında farklı yüksekliklere ulaşabilen vinçler yapıların yükseklikleri yanı sıra uygulanacak işlemlere göre belirlenir ve kullanılır. Her bir platform, güvenli çalışma olanağı için ağırlık, tonaj ve performans ölçütünde dizayn edilmiştir.

Hedef Vinç, Kiralık makaslı platform Ve Forklift Kiralama

5/5 - (3 votes)
12 Ekim 2018
2.044 görüntülenme

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonTıklayın Hemen Arayın