Tüm İstanbul Semtlerine Günün Her Saati Kiralık Forkliftler
Hedef forklift olarak tüm müşterilerimize Kiralık forklift hizmetini en hızlı şekilde sunmak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Aşağıdaki butondan hizmet verdiğimiz forklift kiralama bölgelerimizi görebilirsiniz.
Kiralık Forklift Bölgelerimiz

Hiab Vinç

Hiab Vinç

Hiab vinç, kamyon üstünde kullanılan bir taşıma aparatıdır. Ünlü İsveç firması hiab tarafından ilk defa üretilmiştir. Bundan dolayı ismi bu marka ile bütünleşmiştir. Kullanım alanı son derece geniştir. Genellikle açık arazide kullanılsa da, çok yüksek tavana sahip mekanların içinde de tercih edilir. Hedef forklift kiralama firması 0530 931 85 40

Hiab Vinç Nedir?

Hiab vinç nedir kapsamında, ürünün genellikle kamyon arkasında tercih edildiğini söylemek gerekmektedir. Ağırlıkları değişen bir takım malzemelerin taşınması, hiap vinç ile çok basittir.  Sadece kamyon arkasına koyulmaz. Aynı zamanda büyük tırların dorsesinde de tercih edilmektedir. Buna ek olarak traktörlerde kullanımı yaygındır. Hatta gemilerde, bu ürüne rastlamak mümkündür. Bundan dolayı tercih edildiği yerler ve sektörler son derece fazladır.

Hiab Vinç Özellikleri Nelerdir?

Hiyap vinç özellikleri son derece fazladır ve şöyledir;

  • Kamyonların üzerine sabit bir şekilde takılmaktadır.
  • Minimum 6 tekerlekli olan kamyonlarda kullanılabilir. Maksimum olarak 12 tekere kadar bu sayı çakmaktadır.
  • En az 3 ton gibi bir ağırlığı taşıyabilmektedir.
  • En fazla ise 150 tona kadar çıkabiliyorlar.
  • İki farklı versiyonu piyasada satılmaktadır.
  • Bunlar tek kırmalı ve çift kırmalı olarak değişmektedir.
  • Tek kırmalı olan hiup vinç, bir defa katlanabilme özelliği ile dikkat çeker.
  • Çift kırmalı olanlar ise daha esnek ve daha fazla tercih edilmektedir. Özellikle inşaatlarda ve şantiyelerde kullanılanlar çift kırmalı vinçlerdir.
  • Oldukça pratiktir.
  • Zamandan tasarruf edilmesini sağlar.
hiab vinç, hiap vinç, hiyap vinç

Hiab Vinç

Hiap Vinç Nerelerde Kullanılır?

Hiyap vinç teknik özellikleri sayesinde ürünü çok değişik yerlerde kullanmak mümkündür. Denizcilik sektöründe tercih edilmektedir. Gemilerin güverte kısmına monte edilerek, mal indirme ve yükleme işlemleri yapılmaktadır. İnşaat sektörünün en çok kullandığı vinçlerden birisidir. Reklam panolarının değiştirilmesinde çok hızlı bir biçimde hareket edebilmeyi sağlamaktadır. Yüksek binalardaki tadilat ve boyama işlemlerinde de kullanılabilir.

Hiyap Vinç Fiyatları Nasıldır?

Vinç imalatı yapan firmalar üzerinden satın alma işlemini yapmak son derece kolaydır. Fiyatların belirlenmesinde baz alınan şey ise tek ya da çift kırmalı oluşudur. Çift kırmalılar biraz daha pahalıdır. Firmamız üzerinden hiap vinç kiralama, forklift gibi bir çok ekipman seçeneğine ulaşabilirsiniz.

5/5 - (1 vote)
17 Ekim 2018
1.911 görüntülenme
Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonTıklayın Hemen Arayın