Tüm İstanbul Semtlerine Günün Her Saati Kiralık Forkliftler
Hedef forklift olarak tüm müşterilerimize Kiralık forklift hizmetini en hızlı şekilde sunmak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Aşağıdaki butondan hizmet verdiğimiz forklift kiralama bölgelerimizi görebilirsiniz.
Kiralık Forklift Bölgelerimiz
Forklift

Forklift, sanayi sektörünün en çok tercih edilen taşıma araçlarından birisidir. Bir insanın kaldıramayacağı ürünleri, rahatlıkla yüklenerek, başka bir alana kadar götürebilmektedir.

Forklift Nedir?

Forklift nedir sorusu kapsamında, ürünün çok küçük bir taşıma aracı olduğunu söylemek mümkündür. Genellikle çok ağır olmayan malzemelerin taşınması sırasında tercih edilmektedir. Toprak üzerinde çalışmak için uygun değildir. Bu yüzden beton ya da asfalt üzerinde dış mekanda tercih edilir. Çok büyük fabrika ve tesislerde iç mekan içinde kullanılır. Zemine kesinlikle zarar vermeyen taşıtın dört tarafı açıktır. Bir panelden oluşur ve tek kişinin kullanabilmesi için tasarlanmıştır. 10 km’den fazla hız yapamaz.

Forklift Çeşitleri Nelerdir?

Günümüzde forklift markaları konusunda çok sayıda opsiyon dikkat çekmektedir. Ürün çeşitliliği konusunda değişik alternatifler mevcuttur. Lpg ile çalışanlar en ekonomik olanlarıdır. Buna ek olarak akülü ve dizel gibi çeşitleri de çok büyük ilgi görür. Bunun yanı sıra asansör bölümü farklılık göstermektedir. Bazılarında standart olarak tanımlanan asansörler vardır. Bir kısmında ise bu bölüm tripleks şeklindedir. Üç tekerlekli olanlar, raf aralarına çok kolay girdiği için daha fazla satılır. Normal şartlar altında 4 tekerlekli olarak üretilmektedir. Elektrikli olanlar, son yıllarda piyasada kendisine yer bulmuştur.

forklift

Forklift

Forklift Teknik Özellikleri Nelerdir?

Forklift kiralama fiyatları ürünün çeşidine göre değişmektedir. Bu iş makinesinin özellikleri şöyledir;

  • Minimum taşıma kapasitesi yarım ton olarak belirlenmiştir.
  • Maksimum olarak 40 tona kadar yükü, başarılı bir şekilde kaldırabilmektedir.
  • Yükün olduğu merkezdeki ağırlığı ise en fazla 3 ton şeklindedir.
  • Kaldırma yüksekliklerine baktığımız zaman 3 ya da 4 metre gibi bir uzunluk karşımıza çıkar. Ancak özel olarak tabir edilen bir ekleme ile 9 metreye kadar uzanan opsiyonlar da söz konusudur.
  • Direksiyon bölümü, arka tekere bağlı bir biçimde hareket eder.

Forklift Nerelerde Kullanılıyor?

Elektrikli forklift fiyatları üzerinden bir seçim yapılarak bu ürün tercih edilebilir. Kullanım alanı son derece geniştir. Ağır malzemeleri taşımak için ideal olan iş makinesi, limanların artık değişmeyen bir parçası haline gelmiştir. Depolarda koli ve palet taşımak için tercih edilir. Tüm kiralık forklift çeşitlerimiz hakkında fiyat ve teknik bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. Tüm İstanbul için olduğu gibi arnavutköy forklift kiralama hizmeti içinde bizlere ulaşabilirsiniz.

5/5 - (1 vote)
17 Ekim 2018
2.182 görüntülenme
Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonTıklayın Hemen Arayın