Tüm İstanbul Semtlerine Günün Her Saati Kiralık Forkliftler
Hedef forklift olarak tüm müşterilerimize Kiralık forklift hizmetini en hızlı şekilde sunmak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Aşağıdaki butondan hizmet verdiğimiz forklift kiralama bölgelerimizi görebilirsiniz.
Kiralık Forklift Bölgelerimiz

Kiralık Manitou

Kiralık Manitou

Kiralık Manitou forklift araçları ile 4 tona kadar kaldırma kapasitesi sunuyoruz. Bir Dünya markası olan Manitou, 18 m ile 30 m yüksekliklere kadar, taşıma, aktarma ve istifleme işlemleri sağlıyor. Kiralık Manitou arayanlar için sunduğumuz farklı özelliklere sahip ve farklı tonaj performansları ile hizmet veriyoruz.

Kiralık Manitou Fiyatları

Teleskobik bom iş makinesiyle liman işletmelerinde, depolarda, yapı marketlerde, her sektöre ait depolama sistemlerinde, gümrüklerde, imalathane ve fabrikalarda kullanım sağlayabilir, açık ve kapalı alanlarda güvenli kullanımdan yararlanabilirsiniz.

Kiralık Manitou servisimiz ve İstanbul’un her bölgesine hizmet ağımız ile kiralama seçenekleri sunuyoruz. Fiyatlar, günlük, haftalık veya aylık olarak belirlenmektedir.

Kiralık Manitou Servisi

İstanbul Manitou kiralama servisi ile 7/24 kesintisiz hizmet sağlıyoruz. Teknolojiyle donatılan ve güvenilir kullanım sağlayan forklift ve Manitou iş makinelerinde kiralama servisiyle, sektörünüzde tasarruf ve avantajlar sunuyoruz.

Kiralık makaslı platform ihtiyaçlarında, istifleme ve yakın mesafe yüksek tonaj taşıma işlemlerinin tamamında, profesyonel hizmet ağımızdan yararlanabilirsiniz.

kiralık manitou, manitou kiralama

Manitou

Manitou Kiralama Seçenekleri

Kısa ve uzun dönem kiralama seçenekleriyle Manitou çeşitleri sunuyoruz. Firmanızın ihtiyacını belirlemek üzere ücretsiz keşif hizmeti veriyor, cazip fiyatlarla faaliyet alanlarınızda kazancınıza destek sağlıyoruz.

Kiralık Manitou servisi olarak, istenilen özelliklerde ürün sunumu, operatör desteği ve nakil işlemlerinde kolaylıklar sağlıyoruz. Güvenilir hizmet anlayışımız ile İstanbul’un lider forklift kiralama firması olarak profesyonellik sunmaya devam ediyoruz.

7/24 Kesintisiz Manitou Kiralama Hizmeti

Online sistemimiz üzerinden ve telefon numaralarımızdan bizlere erişim sağlayarak, dilediğiniz süreler dahilinde Manitou kiralama hizmeti ve ekonomik fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Servis desteği ve bakım hizmetleriyle çeşitlilik sunuyor, forklift, vinç ve taşıma sistemlerinden eksiksiz bir bütünlük sağlıyoruz.

Fransız menşeili Manitou forklift markasının, arazi tipi araçlarında her model ürün seçeneğimiz bulunmaktadır. Normal forklift, arazi tipi ve teleskopik bomlu iş makineleri ile kapalı ve açık alanların tamamında forklift sistemleri sunuyoruz.

Teleskopik forklift manitou makineler, farklı markalarında araç çeşitlilikleri ile firmamızda mevcuttur. 4 ila 30 metre arasında değişen bom özellikleriyle 5 tona kadar yük taşıma kapasitesi sunan tüm araç çeşitlerimizi inceleyebilirsiniz.

Bknz: Kiralık Vinç

5/5 - (2 votes)
15 Ekim 2018
1.831 görüntülenme
Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonTıklayın Hemen Arayın