Tüm İstanbul Semtlerine Günün Her Saati Kiralık Forkliftler
Hedef forklift olarak tüm müşterilerimize Kiralık forklift hizmetini en hızlı şekilde sunmak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Aşağıdaki butondan hizmet verdiğimiz forklift kiralama bölgelerimizi görebilirsiniz.
Kiralık Forklift Bölgelerimiz

Forklift Tamiri

Forklift Tamiri

Forklift kullanımıyla ilgili bir sorun yaşanmaması, mal ve can kaybına neden olabilecek arızaların ortadan kaldırılması için forkliftlerin periyodik bir düzen baz alınarak bakımlarının yapılması gerekmektedir. Bakımları düzenli yapılmayan, sorunlu bölgeleriyle ilgili onarım yerine masraftan kaçınmak için parçalar aşınmış halde kullanılmaya devam edilen araçlarda daha büyük sorunlar görülüyor. Bu tarz durumların oluşmasını engellemek için, Forklift arızası ile karşılaşıldığı anda firmamızla iletişime geçebilir ve bakımın yapılması için forklift servis talebinde bulunabilirsiniz.

Forklift Servisi Ve Bakım Onarımı

Aracın hangi bölgesinde sorun olduğu, kullanım probleminin ne olduğu, nasıl bir bakım yapılması gerektiği detaylı bir şekilde yapılacak incelemenin ardından listelenir. Siz forkliftinize müdahele edilmeden önce açıklama yapılacağı için, hangi çalışmaların gerçekleştirileceği hakkında bilgi sahibi olmanız mümkün olacaktır. Bakım ve onarım sürecinde sadece bakım yapıldıktan sonra forklift sahibine teslim edilmiyor. Arıza tespit edilerek o bölgeye ve daha sonra genel bakım yapılarak, aracın test edilmesinin ardından teslim gerçekleştiriliyor. Forklift bakım onarım çalışmalarımızı profesyonel ekiple kısa süre içerisinde onarım sonucu alacak şekilde sürdürüyoruz.

Forklift Tamiri Ve Periyodik Bakım

Forklift arıza servisi olarak hizmet vermekte olan firmamızla her zaman iletişime geçebilir, çalışmalarımızdan çok sayıda forkliftiniz için düzenli bakım amacıyla da yararlanabilirsiniz. Aracın çalıştırılması, taşıma kapasitesinin kontrolü, asansörün test edilmesi ve motoru da dahil tüm parçalarının incelemesi yapılıyor.

Forklift Arıza Tespiti

Forklift arıza bakım onarım işlemlerinin öncesinde sizin belirttiğiniz arıza için inceleme yapılıyor. Daha sonra ise genel incelemenin ardından arıza onarımına başlanıyor. Parçaların boyutları, yerleri, özellikleri, yağ oranları ve araca yerleştirilme durumları farklılık gösterir. Toplam arıza bakım ücreti için size öncelikle hangi çalışmaların yapıldığı belirtilecek ve hangi işlem için ne kadar ücret ödenmesi gerektiği açıklanacaktır.

forklift tamiri için uzman ekibimizle her an hizmetinizdeyiz

Forklift tamiri

Forklift Tamir Ücretleri

Forklift tamir öncesinde yapılacak olan incelemelerde özellikle hangi bölgelerinde aşınma, kullanımı olumsuz etkileyecek sorunlarının olduğuyla ilgili testlerden geçirilecektir. Bu duruma uygun şekilde hem forkliftin arıza bulunan bölümü hem de arızanın nedenleri tespit edilir. Eğer birkaç farklı nedenden ve parçadan dolayı sorunla karşılaşılıyorsa, tamirin yapılması için gerekli olan işlemler de forkliftin marka ve modeline uygun şekilde tasarlanan parçalarla yapılacaktır. Her model kiralık forklift firmamızda mevcuttur.

5/5 - (2 votes)
26 Aralık 2018
1.955 görüntülenme
Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonTıklayın Hemen Arayın