Tüm İstanbul Semtlerine Günün Her Saati Kiralık Forkliftler
Hedef forklift olarak tüm müşterilerimize Kiralık forklift hizmetini en hızlı şekilde sunmak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Aşağıdaki butondan hizmet verdiğimiz forklift kiralama bölgelerimizi görebilirsiniz.
Kiralık Forklift Bölgelerimiz

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

hakkımızda

Kiralık Forklift Firmamız Hakkında

Forklift, ağır, zorlu uygulamalar ve taşımalar için genellikle tesislerde kullanılan en büyük yardımcılardan bir tanesidir. Mobil bir araç olan forklift, ağır yükleri çatalları aracılığıyla kaldırıp indirerek hem yerleştirme hem de çıkarma işlevi görür. Genellikle paletler üzerinde olan ürünlerin, malların veya malzemelerin kolayca indirilip taşınabilmesine olanak sağlar. Hedef Forklift olarak sizlere en uygun işlevli kiralık forkliftleri ve en uygun kiralık forklift fiyatları sunmaya özen gösteriyoruz.

Forklift Kiralama Periyodlarımız

Forklift alanında müşterilerine en iyi çözüm sunmaya her daim hazır olan Hedef Forklift, içeriğindeki pek çok kiralık forklift ile müşterilerine geniş bir yelpazede forklift seçenekleri ile beğenilerine ve isteklerine uygun şekilde en iyi forklift ürünlerini sunmaktadır. Forklift kiralama hizmeti oldukça kolaydır, forkliftlerin ve fiyatlarının listelendiği alandan istediğiniz şekilde ihtiyacınıza uygun günlük forklift kiralama yapabilirsiniz. İstendiği taktirde haftalık forklift kiralama da yapılmaktadır. Büyük ve uzun çaplı işlerde kullanım üzerine aylık forklift kiralama hizmetimiz de mevcuttur.

Rahatlık ve işlevsellik anlamında forklifler son yıllarda seri üretimin ve lojistiğin büyüdüğü dünyamızda oldukça hızlı bir araç olmuştur. Bir kişinin kontrolünde bulunan forkliftler sayesinde özellikle lojistik ve dağıtım alanında pek çok yeniliğin oluşmasına sebep olmuştur. Hızlanan dünyamızda hızlı bir dağıtım ağı için forkliftler oldukça önemli olmaktadır. Pek çok firma, forkliftleri satın almak yerine forklift kiralamak istemektedir. Genel olarak forklift firması bu ihtiyaçlara cevap vererek bir kiralama hizmeti sunar, böylelikle firmalar forklift ücretinin ve maliyetinin altına girmemiş olur. Bu açılardan bakıldığında Hedef Forklift, iyi bir şekilde sadece bireysel müşterilerin değil, kurumsal müşterilerin de hassasiyetlerini ve ihtiyaçlarını gözeterek en iyi kiralama opsiyonlarını sunuyoruz.

Günlük, Haftalık Ve Yıllık Kiralık Forklift

Firmaların hızlı bir şekilde lojistik desteğini yönetebilmesi, ürünlerin dağıtımı ve ulaştırılması gibi konular forkliftleri çok önemli kıldığından dolayı firmalar bu sürecin aksamaması adına yıllık forklift kiralama yoluna gitmektedir. Bu şekilde hem süreden hem de fiyattan tasarruf eden firmalar, böylelikle işlemlerin de aksamasını önlemiş olmaktadır. Türkiye genelinde 7/24 hizmet veren Hedef Forklift, hızlı bir şekilde forklift veya diğer çözümler konusunda cevap vermektedir.

Müşteri memnuniyeti odaklı olmak, uzun süreli çalışmanın getirdiği ve tecrübenin de sağladığı bir gerçekliktir. Bunu bilerek çalışan tüm ekibimiz, tüm sorunlara ve ihtiyaçlara hızlıca cevap vermektedir. Kiralık forklift firmaları işletmelerin forklift ihtiyaçlarını hızlıca çözen bir yapıdadır. Pek çok markanın forklift hizmetlerini ve servisini de bünyesinde barındırmasından dolayı uzun yıllardır hizmet vermektedir. Markalar genel olarak Hyster, Toyota, TCM, Samsung, Fiat, Yale, Nissan, Clark, Komatsu, Crown, Linde, CAT, Jungheinrich, Still, Daewoo ve BT olarak sunulmaktadır. Birbirinden farklı değişik markaların geniş yelpazesinden pek çok firma yararlanmaktadır. Forklift kiralama genel olarak kullandığı yakıt türüne göre de değişebilmektedir. Benzinli, dizel, LPG’li ve akümülatör şeklinde çalışan pek çok farklı model vardır.

Diğer Hizmetlerimiz

Hedef Forklift olarak forklift dışında pek çok farklı hizmet de bulunmaktadır. Kiralık vinç hizmetlerimiz sayesinde işlerinizi daha kolay yapabilmek adına sizi yükseklere ulaştırıyoruz. Bir benzer olarak kiralık sepetli vinç yapmak da mümkün olmaktadır. Bu kiralık makaslı platformlar sayesinde çok yüksek seviyelerde rahat hareket edebilmenize olanak sağlıyoruz. Yolda kalma veya kaza durumlarında oto kurtarıcı kiralaması yapmak da mümkündür. Böylelikle özellikle araç çekimlerinde veya otomobilin başka yerlere taşınması rahatlıkla firmamız tarafından sağlanır.

Kum, çakıl yada herhangi bir paletli malzemeyi kiralık manitou araçlarımız ile 18 metre yükseliğe kadar çıkartıyoruz böylelikle zamandan tasarruf edip işlerinizin daha hızlı ilerlemesini sağlıyor personelizden daha üstün performans almanız için katkıda bulunuyoruz. Öte yandan büyük yükleyici araçların giremediği alçak tavanlı yapılarda kiralık bobcatlarımız ile kum, çakıl, moloz veya benzeri malzemelerin yükleme ve taşıma işlemini yapabiliyoruz. Genel olarak diğer hizmetlerin de içinde olduğu yüksek seviye müşteri memnuniyeti ile birlikte forklift kiralama hizmetleri oldukça rağbet görmektedir. Hedef Forklift olarak tüm hizmetlerimizle müşterilerimizin hızına hız katıyoruz.

Call Now ButtonTıklayın Hemen Arayın