Tüm İstanbul Semtlerine Günün Her Saati Kiralık Forkliftler
Hedef forklift olarak tüm müşterilerimize Kiralık forklift hizmetini en hızlı şekilde sunmak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Aşağıdaki butondan hizmet verdiğimiz forklift kiralama bölgelerimizi görebilirsiniz.
Kiralık Forklift Bölgelerimiz

Kiralık Bobcat

Kiralık Bobcat

Kiralık Bobcat servisimiz ile İstanbul bölgelerinde faaliyet gösteriyoruz. Hizmet ağımız geniş bir yelpazede sunulmakta ve 7/24 kesintisiz temin, destek sağlamaktayız. Kiralık Bobcat Trencher ve tüm ürünlerimiz ile ihtiyacınızı karşılayacak farklı opsiyonlardaki araçlar ile seçenekler sunuyoruz.

Nehir Kiralık Bobcat

Nehir Kiralık Forklift ve Vinç Kiralama sistemi olarak, Amerika’da üretilen Bobcat Çok Amaçlı Mini Yükleyici iş makineleriyle kiralama hizmeti sunuyoruz. Geniş kapsamlı iş makinesi filomuz ve teknik donanımlarımız ile işletmelerinizin satın alma yerine cazip fiyatlarla kiralamasını sağlayarak, verim ve kazanç desteği sunuyoruz.

Kiralık Bobcat Servisi

Yüksek kalite, teknoloji ve nitelikli performans ile üretilen Bobcat’ler, firmamız güvencesi ile istenilen sürelerde kiralanabiliyor. Günlük kiralama, haftalık ve aylık kiralama seçenekleri olduğu gibi kısa veya uzun dönem seçeneklerinde de operatör desteği ile kiralama sağlıyoruz.

100 üzerinde ülkede güvenle kullanılan kiralık Bobcat makineleri, Skid Steer yükleyiciler olarak nitelendirilmektedir. Firmanın aynı isim ile ürettiği Bobcat araçlar, diğer markalarda da Bobcat adı ile üretilmekte olup, bir iş makinesi kategorisi olarak değerlendirilmektedir.

kiralık bobcat

Kiralık Bobcat

İstanbul Kiralık Bobcat Firması

4 teker çekişli ve arazi kullanımına da uygun olan Bobcat’ler, ön kısımda bulunan kepçe ile kullanım avantajı sağlıyor. Araç kepçesiz olarak kullanılabilmekte ve 1 dakikada montaj- de montaj özelliği ile yüksek performans sağlamaktadır. İstanbul kiralık bobcat servisi olarak firma işletme ve tüm sektörlere istenildiği süre boyunca ekonomik fiyatlarla kiralama sağlıyoruz.

Kiralık Bobcat Seçenekleri

360 derece dönebilen araç, 60 farklı ataşman ile çalışabilmektedir. Mini araç opsiyonu ile yüksek performans, kapasite, güven ve kalite sunan Mini yükleyici bobcat makineleri, komple donanım formatında kullanılabilir. Ekonomik avantaj sağlayan makineler, küçük alanlarda da pratik çalışma ve kullanım sağlar.

Kiralık Bobcat firması olarak; şantiye, fabrika, madenler, depolarda, limanlar ve gemiler gibi pek çok alanda kullanım olanağı sunuyoruz. Sektörünüz ve iş alanınıza göre kullanım sağlayabilir, farklı iş makineleri satın almak veya farklı kiralama seçeneklerini değerlendirmek yerine tek araçta 60 farklı opsiyon kullanabilirsiniz. Park, bahçe ve rekreasyon alanlarında, oto yollarda, kablo döşemede de kullanılabilir.

Bknz: Kiralık Sepetli Vinç

5/5 - (2 votes)
14 Ekim 2018
1.817 görüntülenme
Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonTıklayın Hemen Arayın