Tüm İstanbul Semtlerine Günün Her Saati Kiralık Forkliftler
Hedef forklift olarak tüm müşterilerimize Kiralık forklift hizmetini en hızlı şekilde sunmak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Aşağıdaki butondan hizmet verdiğimiz forklift kiralama bölgelerimizi görebilirsiniz.
Kiralık Forklift Bölgelerimiz

Kiralık Sepetli Vinç

Kiralık Sepetli Vinç

Hedef Forklift Kiralama ve Vinç firması olarak güvenilir hizmet deneyimi ve kaliteli iş makineleri sunuyoruz. Şirketimiz, kiralama ve 2. el satış sisteminde faaliyet göstermekte olup kiralık sepetli vinç İstanbul sektöründe lider konumdadır.

Günün her saati kesintisiz hizmet ve tam donanımlı mobil araçlarımız ile kent içi ve kent dışı tüm bölgelerde vinç kiralama hizmetleri sunuyor, güvenli şekilde yükseklerdeki işlemlerinizi tamamlıyoruz.

Sepetli Vinç Kiralama Servisi

Kiralık sepetli vinç İstanbul Avrupa Yakası servisiyle, farklı boyutlarda ve farklı yüksekliklere çıkabilen vinç sistemlerimiz ile kiralama hizmeti sağlıyoruz. Dilediğiniz sürede kiralama opsiyonlarını değerlendirebilir, günlük, haftalık ya da aylık kiralayabileceğiniz gibi yıllık kiralama servisimiz de bulunmaktadır.

Yüksek teknoloji ile donatılmış vinç sistemleri ve 80 metreye kadar kaldırma kapasitesi sunan araçlarımızla faaliyet gösteriyoruz. Sepetli vinç kiralama hizmetlerinde 20 ila 80 metre seçeneği ve sepet büyüklüklerine göre tercih yapabilirsiniz. Ya da ücretsiz keşif servisimizden yararlanarak, işinize göre en ideal sepetli vinç kiralama seçeneğinden yaralanabilirsiniz.

Sepetli Vinç Kiralama Ve Operatör Servisi

Sepetli vinç kiralama Anadolu Yakası servisi ile tüm İstanbul’da yüksek alanlardaki işlemlerinizi güvenli şekilde, kolaylıkla, hızlı ve ekonomik fiyatlarla yapılma için hizmet sunuyoruz.

Vinç, forklift ya da Monitou iş makinelerinin tamamı, yetki belgesine sahip operatörler tarafından kullanılmalıdır. Firmamız profesyonel teknik kadrosu ile güvenilir hizmet vermekle birlikte, alanında uzman operatörler ile sunum yapıyor.

kiralık sepetli vinç

Kiralık Sepetli Vinç

Sepetli Vinç Kiralama Sistemlerinde Nehir Farkı

İş güvenliğini önemsiyor, yüksek alanlarda yapılan taşıma, yerleştirme veya istifleme faaliyetlerinde, uzman kadro ile hizmet sağlıyoruz. Sepetli vinç operatör ve mobil destek ekibimiz ile günün her saati hizmet veriyoruz.

Yılların verdiği deneyim ve geniş kapsamlı filomuz ile her sektöre ve her faaliyete göre donanım ve teknik destek sağlıyor, en ideal vinç sistemlerimiz ile cazip fiyat seçenekleri sunuyoruz. Tekliflerimizi değerlendirerek, dilediğiniz süre boyunca sepetli vinç, mobil vinçler, kamyon vinçler ve kiralık forklift seçeneklerimizden avantajlı şekilde yararlanabilirsiniz.

İstanbul kiralık sepetli vinç servisi olarak; bina, köprü, üst geçitler, inşaat alanları, doğal alanlar gibi pek çok platformda hizmet sunuyoruz.

Bknz: Kiralık Manitou

5/5 - (2 votes)
15 Ekim 2018
1.780 görüntülenme

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonTıklayın Hemen Arayın