Tüm İstanbul Semtlerine Günün Her Saati Kiralık Forkliftler
Hedef forklift olarak tüm müşterilerimize Kiralık forklift hizmetini en hızlı şekilde sunmak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Aşağıdaki butondan hizmet verdiğimiz forklift kiralama bölgelerimizi görebilirsiniz.
Kiralık Forklift Bölgelerimiz

Kiralık Makaslı Platform

Kiralık Makaslı Platform

En uygun makaslı platform kiralama fiyatları ile İstanbul’a özel çözümler sunuyoruz. Hedef forklift kiralama firması olarak, yüksek alanlarda yapılan işlerde güvenlik donanımlı, platform sunumları ile pratik, hızlı ve ekonomik çözümler sağlıyoruz. Firmamız 2002 yılından bu yanan sektöre öncülük etmektedir.

İstanbul Kiralık Platform

Tüm sektörlerde kullanılabilen ve özellikle inşaat, sanayi sektörlerinde en temel ihtiyaçlardan biri olan platformlar, kiralama yöntemi ve firmamız güvencesi ile işletmelerde kar avantajı sağlıyor. Teknik kadro, teknolojik donanımlar ve dünya standartlarında araç filosu ile kaliteli hizmet sunuyoruz.

Kiralık platform iskele ve makaslı platform seçeneklerimiz ile farklı marka ve modellerde, iş ve işlemlerinize göre ürün sunumu yapıyoruz.

İstanbul Kiralık Makaslı Platform Servisi

7 gün ve 24 saat kesintisiz hizmetimiz ve cazip fiyat avantajlarımız ile kısa dönem ve uzun dönem kiralama seçenekleri sunuyoruz. Endüstriyel alanlarda, liman ve sanayi alanlarında, depolama sistemlerinde, nakliye ve taşımacılık alanlarında faaliyet gösteriyor, sektörünüze özel sunumlarla platform çözümleri sunuyoruz.

İş alanlarında güven sağlamak, fiyatlarda avantaj ve kar sağlamak, iş etkinliklerinde verim ve tasarruf sağlamak için kiralık platform ve makaslı platform seçeneklerimizi değerlendirebilirsiniz.

kiralık makaslı platform

Makaslı Platform

Online Makaslı Platform Kiralama

Hizmette kalite ve güven sağlayan uzman kadromuz ile yetki belgesine sahip iş makinesi operatörlerimiz ve satış temsilcilerimiz ile onlien sistem üzerinden faaliyet gösteriyoruz. Tüm iş makinelerimizi inceleyebilir, çağrı merkezlerimizden iletişim sağlayarak günlük, aylık ve haftalık olarak platform kiralayabilirsiniz.

Ayrıca kiralık sepetli platform vinç seçenekleri ve avantajlı kiralama opsiyonları ile sezonluk ya da yıllık kiralama seçeneklerinden, servis ve bakım avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Kiralık Makaslı Platform Seçenekleri

Kapalı alanlarda kullanıma uygun olan elektrikli makaslı asansör sistemleri ve arazi makaslı platform kiralama seçenekleri bulunuyor. Elektrik makaslı platformlar tamamen düz zeminlerde ve pürüzsüz yüzerlerde kullanılabilirken, dış alanlar ve engebeli alanlarda arazi platformlar kullanılır.

Yüksek teknoloji ile üretilen platform sistemleri, kullanım alanlarına göre keşif ekibimiz tarafından belirlenmekte ve işinizi en hızlı sürede en ekonomik ve güvenli şekilde tamamlamanız üzerine faaliyet göstermekteyiz. Sektörel tecrübe ve geniş kapsamlı hizmet ağımız ile müşteri memnuniyeti sunuyoruz.

Hedef Forklift, Vinç Ve Kiralık Bobcat

5/5 - (1 vote)
14 Ekim 2018
1.894 görüntülenme

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonTıklayın Hemen Arayın