Tüm İstanbul Semtlerine Günün Her Saati Kiralık Forkliftler
Hedef forklift olarak tüm müşterilerimize Kiralık forklift hizmetini en hızlı şekilde sunmak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Aşağıdaki butondan hizmet verdiğimiz forklift kiralama bölgelerimizi görebilirsiniz.
Kiralık Forklift Bölgelerimiz

Mini Yükleyici Bobcat

Mini Yükleyici Bobcat

Bobcat ( mini yükleyici )

Bobcat (mini yükleyici) adı ile bilinen iş makinesi, firmanın isminden dolayı bu ad ile bilinmektedir. Normal şartlarda ürün, yükleyici olarak tanımlanır. Ancak ABD’li firma Bobcat tarafından üretildiği için bu ad ile çağrılmaktadır. Daha çok, büyük araçların giremediği yerlerdeki her türlü yükleme işlemi için kullanılır.

Bobcat İş Makinesi Özellikleri Nelerdir?

  • Bobcat iş makinesi birçok üstün özellikleri ile dikkat çeker. Minimum kaldırma kapasitesi 499 kg olarak belirlenmiştir.
  • Bazı modellerde bu kapasite 4000 kg’ye kadar çıkmaktadır.
  • Beygir gücü de yine farklılık gösterir. En düşük beygir gücü 9.9 KW olarak kabul edilir. En güçlüsü ise 60 KW’dir.
  • Son derece hızlı hareket etmektedir.
  • Pedal ve joyistik ile hareket ettirilir.
  • Boyutu küçüktür. Bu sayede çok büyük iş araçlarının giremediği yerde rahatlıkla tercih edilebilir.

Bobcat Nerelerde Kullanılır?

Mini loder yükleyici, genellikle inşaat alanında kullanılır. Kum taşımak için idealdir. İki yanında yer alan kolları, arka kısımdan desteklenmektedir. Ayrıca taş taşıma gibi bir özelliği de vardır. Buna ek olarak makinenin başlığı rahatlıkla değiştirilebilir. Loader, forklift haline getirilebilir. Çim ekme taşıtı olarak kullanılması mümkündür. Bu aparatlar sayesinde, ihtiyaca göre kullanım alanını genişletebilirsiniz. En yaygın olarak inşaat içinde tercih edilir. Ayrıca yol yapım çalışmaları sırasında belediye ve karayolları ekiplerinin de bobcat kullandığını söyleyebiliriz. Bu açıdan bakıldığı zaman yaygın bir şekilde değişik amaçlarda başvurulan ilk iş makinesidir.

bobcat mini yükleyici

Mini Yükleyici Bobcat

Bobcat Avantajları Nelerdir?

Bobcat ataşmanları ile iş makinesini çok farklı alanlarda tercih etmeniz, zaman almaz. Ürün, konforlu bir kabine sahiptir. Burada klimalı ve ısıtmalı bir sistem söz konusudur. Ayrıca iş makinesi, düşük işletme maliyeti ile bilinmektedir. 360 derecelik bir görüş açısı vardır. Ön kısmında koruma paneli vardır. Son derece kaliteli malzemeden üretilmiştir.

Bobcat Fiyatları Nasıldır?

Bobcat mini yükleyici fiyatları, türüne göre farklılık göstermektedir. Beygir ve taşıma gücü kapasitesi, ücretin belirlenmesinde temel kriterlerin başında gelmektedir. Ayrıca çalışma ağırlığı seçimine göre de uygun olan ürünlerden satın almak mümkündür.

Hedef Forklift kiralama, sepetli vinç platform Ve manitou

5/5 - (1 vote)
17 Ekim 2018
2.174 görüntülenme

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonTıklayın Hemen Arayın