Tüm İstanbul Semtlerine Günün Her Saati Kiralık Forkliftler
Hedef forklift olarak tüm müşterilerimize Kiralık forklift hizmetini en hızlı şekilde sunmak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Aşağıdaki butondan hizmet verdiğimiz forklift kiralama bölgelerimizi görebilirsiniz.
Kiralık Forklift Bölgelerimiz

Kurumsal Forklift Kiralama Hizmeti

Kurumsal Forklift Kiralama Hizmeti

Forklift, bir yükü bir yerden bir yere taşımaya yarayan ağır iş makineleridir. Bazı yükler insanların kaldıramayacağı ağırlıkta olur. Bunun için ise makineler devreye girer. Bu noktada Kurumsal forklift kiralama hizmeti ihtiyacı duyarlar. Forklift ağır iş makineleri özellikle yüksek yapılı binaların yapımında, bunun dışında inşaatlarda yük taşımaya, depolama işleri için tercih edilir.

Yük taşımaya yarayan bu iş makineleri oldukça pahalı araçlardır. Bu nedenle de firmalar bu makineleri satın almak yerine kiralama hizmeti almayı daha uygun bulurlar. Çünkü satın almak oldukça maliyetlidir. Firma bu makineye ayıracağı bütçeyi diğer işleri için kullanabilir. Böylelikle ekstra bir bütçe diğer ihtiyaçları karşılamaya yardımcı olur.

Forklift Nerelerde Kullanılır?

Yük taşımaya yarayan ağır bir iş makinesi olması sebebiyle bu alanda pek çok yerde kullanılır. Bu makinelerin taşıma kapasiteleri 0,5 ton ile 40 ton arasında değişmektedir. Bu nedenle de özellikle yüksek yapılı inşaatlarda oldukça fazla tercih edilir. Bunun yanı sıra; fabrikalarda, depolarda, açık veya kapalı yük taşınması gereken alanlarda kullanılır. Ayrıca bu aracı kullanmak için mutlaka gerekli belgeler sahip olması gerekir.

Forklift Faaliyeti
Forklift Faaliyeti

Çünkü forklift yükü taşıma, kaldırma ya da boşaltma becerisine sahiptir. Bu nedenle bu makineleri bu konuda eğitim almış uzman kişilerce kullanılması hem daha doğru hem de daha sağlıklı olacaktır. Forklift oldukça pahalı olan makinelerdir. Bu nedenle her firma bu makineleri alım gücüne sahip olamayabilir. Ayrıca satın alma gücüne sahip olsa bile forklift aracını satın almak pek mantıklı olmayabilir. Bunun için ise Kurumsal forklift kiralama hizmeti sağlayan firmalara gerekli desteği sağlamaktadır. Çünkü bu hizmeti verirken dikkat edilmesi gereken pek çok husus vardır. Bunun en önemlisi ise güvenli hizmet anlayışıdır.

Dayanıklı iş makinelerimiz ile hem küçük firmaların hem de işletmelerin yanında yer almaktayız. Sektörde gösterdiğimiz tecrübe ile tüm işletmelerle uygun fiyatlar ile anlaşma yapmaktayız. Firmamız siz değerli müşterilerine daima kaliteyi ve iş güvenliği hususunu sunmaktadır.

Profesyonel Forklift Kiralama Hizmeti

Forkliftin pek çok çeşidi bulunmaktadır. Bunun için bu hizmete hangi alanda ihtiyaç duyduğunuz son derece önemlidir. Firmamız forklift ve sepetli vinç kiralama hizmeti öncesi ve sonrasında mutlaka gerekli bilgilendirmeleri yapar. Ayrıca uzman personel desteği ile daima profesyonel olarak hizmet sunar. Günümüzde teknolojinin gelişmesi ile insan gücüne olan ihtiyaç giderek azalmaktadır.

Özellikle yüksek yapılı inşaatlarda yük taşıma insan gücünün ötesinde bir durumdur. Bu durumda ise en mantıklı olan bir forklift kiralamak olacaktır. Çünkü forklift oldukça pahalı bir iş makinesidir. Bunun için bu kadar yüksek bütçe ayırmanız maliyetleriniz daha da artar. Bu nedenle de kiralama hizmeti ile kaynaklarınızı daha doğru değerlendirebilirsiniz.

Profesyonel Forklift
Profesyonel Forklift

Bir iş makinesi satın almak için oldukça yüksek tutarlarda para harcamak çok mantıklı olmayabilir. Bunun için kiralık forklift hizmetini sizlere getirmektedir. Bunun için firmamız ile görüşerek uzman personelimizden detaylı bilgileri almış olursunuz. Ayrıca kiralama hizmeti sayesinde insan gücüne olan ihtiyaç azalacağından hem bu noktada bir kar sağlarsınız hem de bunun yanı sıra bu makine için ödeyeceğiniz kaynağı başka yere yönlendirerek ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Tüm güvenlik önlemleri alınarak ve makinelerin bakımları yapılarak sizlerin hizmetine sunulur. Böylelikle her şeyden önce sizlerin sağlığını ön planda tuttuğumuzu da tüm piyasaya göstermekteyiz.

Forklift Kiralama Hizmeti Neden Önemlidir?

Forklift kiralama hizmeti size pek çok avantaj sağlamaktadır. Örneğin bazı yükler insan gücünü oldukça aşar. Bunun için fazla sayıda insan gücüne ihtiyaç duyarsınız. Ancak bu durum sizlere hem maliyetli olacaktır hem de olası iş kazalarının önünü açacaktır. Tüm bunların yanı sıra satın almak ise pek mümkün olmayabilir. Maliyeti oldukça yüksek olan bu ağır makineler sizlere oldukça pahalıya patlar. Bu nedenle forklift kiralama hizmeti sizlere ve işletmenize pek çok avantaj sağlar. Ayrıca forkliftler sadece yük taşıma işlemlerinde değil depolama ve boşaltma işlemlerinde sizlere yardımcı olmaktadır.

Görüldüğü üzere işletmenize pek çok artısı olan bu hizmet mutlaka profesyonel ve kurumsal bir firmadan alınmalıdır. Çünkü firmamız bu makinelerin aynı zamanda bakım, onarımını, sigorta işlemlerini ve muayene işlemlerini gerçekleştirerek hizmetinize sunar. Bu sayede bu tarz detay işlerle de uğraşmanıza gerek kalmaz. Ayrıca siz değerli müşterilerimize talebiniz doğrultusunda her zaman teknik destek sağlanır. Yaşadığınız her türlü sorunda gerekli desteği sağlar. Böylelikle hem maddi açıdan kazanmış olursunuz hem de bu tarz işler için ekstra bir vakit ayırmanıza gerek kalmaz. Müşterilerimizin işlerinin güvenli ve sorunsuz ilerlemesi firmamızın her zaman önceliği olmuştur.

Forklift Kiralarken Dikkat Edilecek Hususlar

Kiralama hizmeti almadan önce seçeceğiniz forkliftin işinize uygun bir araç olması önemlidir. Bu noktada dikkat etmeniz gereken bazı hususlar vardır.  Bunlar;

  1. Rampa çıkabilme ve dönüş kapasitesi: İstediğiniz verimi alabilmeniz için son derece önemlidir.
  2. Güç: Burada güçten kasıt aracın yakıt tipidir. Bu benzin, lpg veya akülü olabilir. Tercihiniz tamamen yapacağınız iş ile ilgili olacaktır.
  3. Aracın aksesuarları: Araçta koruyucu ekipmanların yanı sıra araçta bulanan aksesuarlar oldukça işinize yarayacaktır.
  4. Lastik: Lastik tipi de dikkat etmeniz gereken bir diğer husustur.
  5. Asansör tipi: Yatay özelikte olması sizin için daha avantajlı olacaktır.
  6. Tonaj: Makinenin yük taşıma kapasitesi son derece önemlidir. Çünkü yaptığınız iş bir inşaat işi ise yüksek tonajlı bir makineye ihtiyaç duyacaksınız.
  7. Vardiya: Sıklıkla kullanılacak ise makine vardiya önemli bir husus olur.
  8. Ataşman: Burada sözü edilen makinenin paletli, rulo ve balya taşımak için ataşmanların kullanımını ifade eder.

Görüldüğü üzere dikkat etmeniz gereken pek çok husus vardır. Bu noktada firmamız ile iletişime geçerek uzman personelimizden gerekli desteği alabilirsiniz. Bir forklift nasıl kiralanır diye merak ediyorsanız web sitemizde ilgili yazıyı okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Hedef Forklift Kiralama
Hedef Forklift Kiralama

Kaliteli Ve Güvenli Forklift Kiralama Hizmeti

Kurumsal forklift kiralama hizmeti sağlayan firmamız sizlere daima en iyisini sunmaktadır. Bunun için gerekli teknik desteği ve kaliteli hizmeti almak için firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Forklift araçlarının tüm bakım, onarım gibi detayları konusunda oldukça hassas çalışan firmamızın her zaman önceliği müşterilerimizin güvenliği olmaktadır. Satın alam işlemleri sizlere yüksek maliyete sürükleyecekken firmamız sizlere uygun fiyatlar ile forklift kiralama hizmetini sunmaktadır. Her konuda hizmet öncesi ve sonrası tüm bilgiler siz değerli müşterilerimiz ile paylaşır. Kalitemizden faydalanmak için bizimle görüşmeniz yeterli olacaktır.

5/5 - (1 vote)
05 Nisan 2020
1.692 görüntülenme

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonTıklayın Hemen Arayın