Tüm İstanbul Semtlerine Günün Her Saati Kiralık Forkliftler
Hedef forklift olarak tüm müşterilerimize Kiralık forklift hizmetini en hızlı şekilde sunmak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Aşağıdaki butondan hizmet verdiğimiz forklift kiralama bölgelerimizi görebilirsiniz.
Kiralık Forklift Bölgelerimiz

Forklift Kiralarken Dikkat Edilmesi Gereken Konular Nelerdir ?

Forklift Kiralarken Dikkat Edilmesi Gereken Konular Nelerdir ?

Forklift, inşaat ekipmanları kiralama sektöründe en çok kiralanan araçtır. İhtiyacı olanları insan gücü ve yüksek maliyetlerden kurtarıp, zaman kazandıran bir makine gibi düşünülebilir. Forklift kiralarken bilmeniz gereken şeyler de vardır. Mesela forklift ne işe yarar gibi sorulara yanıt bulmalısınız.

Kiralık forklift işleticisine, kiraladığınız şirketten bilgi istemelisiniz. Yetkisiz kişiler sizi ciddi kazalara sürükleyebilir.

Yükün Sigorta Durumu

Ucuz yükleyici fiyatları sunan firmaların genellikle sigortası yoktur. Forklift ehliyeti ve sigortası hakkında bilgi edinin.

Sınırlı bir alanda çalışıyorsanız, gaz emisyonu olmayan bir yükleyici ile çalışmanız gerektiği anlamına gelir. Akülü modeller iç mekanlarda daha sağlıklı ve daha az tehlike ile yükleme işlemi gerçekleştirilebilir. Açık alanlarda lpg veya dizel tercih edebilirsiniz.

Forklift Kiralama Şirketi Size Yakın Mı?

Size yakın olmak, zaman ve maliyetten tasarruf etmek anlamına gelir. Anadolu yakasındaysanız, Anadolu yakası forklift kiralama şirketlerini tercih etmelisiniz. Avrupa yakası çalışmalarınız için ise Avrupa yakası içerisinde bir forklift kiralama firması tercih etmelisiniz. Aksi halde uzun süre bekleyebilir ve normalden fazla fiyat ödemek zorunda kalabilirsiniz.

İş İçin Doğru Makine!

Bir forklift kiralamadan önce, işletmenizi analiz etmeli ve kullanım sürekliliğine göre doğru aracı tercih etmelisiniz. Elektrik, benzin, gaz ve dizel forkliftlerden işletmeniz için doğru makineyi seçmelisiniz. Kapalı bir alanda çalışıyorsanız, elektrikli kiralık forklift ile çalışmalısınız. Akülü modeller egzos gazı çıkarmadıkları için iç mekanlarda daha hijyenik ve gürültüsüz çalışma ortamı sağlarlar. Açık alanlar için LPG yada dizel yakıtlı seçenekler oldukça uygundur.

Forklift Kiralarken Dikkat Edilmesi Gereken Konular Nelerdir ?

Forklift Kiralamak İstiyorum Nelere Dikkat Etmeliyim

Forklift Lisansı

Forklifti operatörlü kiralamayı düşündüğünüzde şirketten operatörü hakkında muhakkak bilgi isteyin. İş kazalarını bilmeyen insanlar, büyük sorunlara neden olabilir. Şirketlerin deneyimi sayesinde, bu sorunu aşarak işiniz için doğru ekipman ve operatör desteğini alabilirsiniz.

Sigorta Durumu

Ucuz ürün her zaman en iyisi değildir! Forklift kiralarken, aracın genel durumu hakkında ayrıntılı bilgi için şirketle iletişim kurun. İstediğiniz şekilde gitmezseniz ne yaparsınız, başlamadan önce bilgiyi alırsınız ve bu size zarar verir!

Yükleme, boşaltma ve istifleme işlemlerini yapan bu makineler bilinçsiz kullanımda ciddi kazalara neden olabilir.

Bu tür sorunları önlemek için: Forklift kiralarken araç yeni ve bakımlı durumda olmalıdır.

5/5 - (2 votes)
Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonTıklayın Hemen Arayın