Tüm İstanbul Semtlerine Günün Her Saati Kiralık Forkliftler
Hedef forklift olarak tüm müşterilerimize Kiralık forklift hizmetini en hızlı şekilde sunmak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Aşağıdaki butondan hizmet verdiğimiz forklift kiralama bölgelerimizi görebilirsiniz.
Kiralık Forklift Bölgelerimiz

Forklift Kiralama Süreleri

Forklift Kiralama Süreleri

Forklift kiralama hizmeti isminden de anlaşılacağı üzere forklift iş makinelerinin müşteriler tarafından belirli süreliğine kiralanmasıdır. Deneyimli ve çalışkan forklift firması tarafından sunulan bu hizmetten haftanın tüm günlerinde faydalanabilirsiniz. Ödemenizi hizmet sonunda nakit ya da tüm kredi kartlarınız üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Kiraladığınız forklift iş makinesini ihtiyacınız doğrultusunda saatlik, günlük olarak kullanabilirsiniz. Bu kaliteli hizmet modelini garanti kapsamında alabilirsiniz. Diğer bir deyişle kiraladığınız forklift iş makinesi profesyonel ve ehliyet belgeli forklift operatörü tarafından kullanıldığından maksimum düzeyde iş güvenliği söz konusudur.

Forkliftlerde Kiralama Süreleri Ne Kadardır?

Forklift kiralama süreleri genellikle firmadan firmaya farklılık gösteriyor. Ancak bu durum genellikle saatlik ve günlük olabiliyor. Özellikle kısa mesafeli işlerde saatlik olarak kiralama söz konusudur.Ancak iş yükünün fazla olması durumunda bu süreçler daha da uzayabiliyor. Örneğin 1-2 günde tamamlanması mümkün olmayan iş yükünde gerektiği durumlarda haftalık olarak da forklift iş makinesi kiralanabiliyor. Bu hizmet modelinde kiralama süresi ise genellikle müşteriler tarafından belirleniyor. İşin potansiyeli hakkında doğrudan müşteriler bilgi sahibi olduğundan bu bakımdan iş yükünün tahmini olarak ne zaman bitebileceği konusunda müşteriler tarafından öngörü yürütülebiliyor.

Forklift Kiralama Ne İşe Yarar?

Forklift kiralama hizmeti ile kurumsal firmalar ve bireyler günlük iş yükünden kolayca kurtulabiliyor. Bu kaliteli ve profesyonel iş makineleri ile tonlarca ağırlıktaki yükler sadece birkaç saat içerisinde taşınabiliyor. Forkliftler en gözde iş makineleridir. Bu doğrultuda diğer karmaşık iş makinelerinden oldukça farklı bir işleyişe sahiptir.Bu iş makineleri sade dizayna sahiptir. Bu kapsamda kullanımı ve işlev görmesi daha basittir. Bir adet operatör koltuğu olmak üzere toplamda 2 adet koltuğa sahiptir. Bu iş makineleri maksimum dayanıklılığa sahip olduğundan tonlarca ağırlıktaki yükleri bir yerden farklı bir yere pratik bir şekilde taşıyabiliyor. Forklift makinesi ile işyerinizden, deponuzdan, apartmanınızdan ve diğer sahalar üzerinden ağır yüklerinizi özellikle kısa mesafeler üzerinden nakliye ettirebilirsiniz.

Kiralık Forklift

Kiralık Forklift

Kiralama Yapılırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Forklift kiralama bugün ülkemiz çapında gerçekleştirilen en kaliteli ve en çok ihtiyaç duyulan hizmetler arasında yer alıyor. Beklentiler doğrultusunda sunulan bu faydalı hizmette gerek ekonomik anlamda ve gerekse de zaman kaybı önlenmesi açısından bu alanda uzman olan, ehliyet belgeli forklift operatörlerine sahip olan, son model forkliftler üzerinden hizmet sunan firma tercih edilmelidir. İnternet dünyasında pek çok amatör türden forklift iş makinesi kiralama firmaları yer alıyor. Bu türden firmalar sizlere hem zaman kaybettiriyor ve hem de sizler farkında olmadan piyasa fiyatı üzerinden yani daha yüksek forklift kiralama fiyatları ile hizmet sunuyor. Bu da sizlerin maliyet açısından zarar etmeniz anlamına geliyor. Bu türden firmalar aynı zamanda ehliyet belgesiz ve tecrübesiz operatörlere sahip olduğundan sizlere kalitesiz ve garantisiz olarak hizmet sunabiliyor. Bu bağlamda bu türden firmalardan uzak durmanız önerilir.

Forklift kiralama hizmeti hassas bir hizmet olup tecrübe gerektirir. Bu kapsamda sadece deneyimli ve güvenilir olan firmadan bu hizmeti talep etmeniz tavsiye edilir.

Forklift Kiralama Hizmeti Hangi Alanlar İçin Talep Edilir?

Forklift kiralama hizmeti pek çok farklı alanlar için güvenle tercih edilebilir. Özellikle 10 kilometre altı kısa mesafeler için bu lider iş makineleri tercih edilebilir. Kamu kurum ve kuruluşları, depo ve inşaat şantiye alanları, site bölgeleri, sanayi alanları ve hatta askeri bölgelerdeki depolarda dahi forklift iş makinesi kullanılabilir. Türkiye Kalite Standartlarından özel olarak imal edilen bu iş makineleri genellikle kiralanabiliyor. Yani doğrudan satın alınması daha çok kurumsal firmalar tarafından gerçekleştiriliyor. Bireysel müşteriler tarafından bu iş makineleri geçici bir şekilde kiralanıyor. Forklift kiralama hizmeti bugün 81 ilimizden de profesyonel anlamda sunuluyor. Bu hizmet ile hem iş güvenliği sağlanıyor ve hem de minimum düzeyde yorgunluk söz konusu oluyor. Çünkü forklift iş makinesi ile gerçekleştirilen eylemlerde iş yükünün büyük bir kısmı doğrudan iş makinesi tarafından yüklenir. Dolaysıyla bu nakliye hizmetinde insan gücünün yoğunlukta olması söz konusu değildir.

Forklift İş Makinesi

Forklift İş Makinesi

Fiyat Tarifeleri

Bu hizmet türünde fiyat tarifeleri ise firmadan firmaya değişebiliyor. Ancak kaliteli ve güvenilir firmalardan daha uygun ve ek ücretsiz fiyatlardan dilediğiniz kiralık forklift makinesini kiralayabilirsiniz. Amatör firmalar tarafından daha yüksek fiyat teklifleri sunulabiliyor. Bu da ekonomik anlamda dezavantajlı olunmasına neden olabiliyor. Bu hizmet türünde fiyat tarifesi alınması ise oldukça kolaydır. İlgili firma ile tercihe göre firmanın kurumsal web sayfasından veya telefon hattından irtibata geçilebilir. Bu iletişim kanalları üzerinden iş yükü hakkında ilgili personele ön bilgiler sunularak fiyat teklifi alınabiliyor. Teklifin müşteri tarafından onaylanması durumunda forklift kiralama hizmeti gerçekleştirilebiliyor.

Forklift kiralamada fiyat tarifelerinde dikkat edilmesi gereken en önemli nokta ise tarifenin ek ücretsiz olarak sunulmasıdır. Bu kapsamda ek ücretsiz olarak fiyat teklifi sunulan firma tercih edilmelidir.

Ödemeler

Bu hizmet modelinde ödeme seçenekleri de firmadan firmaya değişebiliyor. Bazı forklift kiralama firmaları tarafından sadece nakit ödeme seçeneği onaylanabiliyor. Bazı firmalar tarafından ise nakit ödeme yöntemi haricinde kredi kartı ile ödeme seçeneği de sunuluyor. Daha çok kaliteli firmalarda her iki ödeme seçeneği söz konusudur. Forklift ve vinç kiralama hizmeti acil durumlarda da sunulabilen özel bir hizmet modelidir. Hafta sonlarında da acil yüklerin taşınması durumunda bu iş makinelerinden pratik bir şekilde faydalanabilirsiniz. Bugün Avrupa genelinden de tercih edilen forkliftler sessiz çalışması ve sorunsuz bir şekilde işlev görmesi ile beğeni kazanıyor. Bu yüksek teknolojili iş makineleri bu doğrultuda işlev süresi boyunca çevreyi rahatsız etmesi de söz konusu değildir.

Forklift Kiralama Hizmetinin Avantajları

Forklift makinesi kiralama hizmeti geçmişten günümüze kadar en avantajlı hizmet modelidir. Bu kapsamda profesyonel firmalar tarafından da tavsiye ediliyor. Sıradan yük taşıma makinelerinden farklı bir görev anlayışına sahip olan bu iş makineleri bu kapsamda daha düşük düzeyde yakıt harcaması gerçekleştiriyor. Bu kapsamda minimum yakıt miktarı üzerinden maksimum düzeyde performans gösterebiliyor. Forkliftler çevre ile uyum sağlayabiliyor. Bu kapsamda görev süresi boyunca aynı zamanda çevre ile de kusursuz bir şekilde bütünleşebiliyor.

Forkliftler ekonomik dizayna sahiptirler. Diğer iş makinelerinden farklı olarak dar sokaklarda ve depo alanlarında dahi zorluk çekmeden hareket edebiliyorlar. Bu iş makinelerinin kiralanması ise her bütçeye uygun fiyat teklifi üzerinden gerçekleştirilebilir. Bu doğrultuda müşterilerin ekonomik yönden de avantajlı olması sağlanabiliyor. Forklift iş makinesi pek çok sıradan iş makinelerinden farklı olarak hantal değildir, seri bir şekilde çalışabiliyor. Bu kapsamda yüklerin daha erken sürede yeni bölgeye taşınmasını sağlayarak müşterilerin zaman açısından da avantajlı olmasını sağlıyor.

Forklift Kiralama Hizmetinde Risk Faktörü Bulunuyor mu?

Bu hizmet modelinde bazı durumlarda risk faktörleri bulunabiliyor. Sektörde amatör olarak isimlendirilen kalitesiz ve profesyonel olmayan firmalar tarafından kazanç elde etmek adına ehliyetsiz forklift operatörleri çalıştırılabiliyor. Bu durum can ve mal tehlikesi oluşturabiliyor. Bunun haricinde bu türden işletmeler tarafından eski model forkliftler de çalıştırılabiliyor. Bu durum beraberinde iş güvenliğinin riske girmesine neden olabiliyor. Forklift kiralama hizmetinde en önemli risk faktörü operatörün gerekli eğitimleri almamış olması, ehliyet belgesine sahip olmamış olması, psiko teknik belgesine sahip olmamış olması ve tüm bu olumsuz durumlar ile birlikte firma tarafından müşterilerine garantili olarak hizmet sunulamıyor olmasıdır. Tüm bu etkenler bu hizmet modelinde temel risk etkenleridir. Bu doğrultuda forklift kiralama konusunda can ve mal tehlikesine maruz kalınmaması açısından ilgili firma hakkında detaylı olarak ön araştırmalar yapılmalıdır.

5/5 - (1 vote)
22 Mayıs 2020
1.465 görüntülenme

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonTıklayın Hemen Arayın