Tüm İstanbul Semtlerine Günün Her Saati Kiralık Forkliftler
Hedef forklift olarak tüm müşterilerimize Kiralık forklift hizmetini en hızlı şekilde sunmak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Aşağıdaki butondan hizmet verdiğimiz forklift kiralama bölgelerimizi görebilirsiniz.
Kiralık Forklift Bölgelerimiz

Forklift Kiralama Fiyatları

Forklift Kiralama Fiyatları

İnsan gücünün yetmediği alanlarda, ağır ve yüksek kaldırma performansı gösteren forklift kiralama fiyatları, forklift almaktan çok daha ucuza mal olmaktadır. Hem ekonomik hem de kullanışlı olan forklifler, depolama alanlarında ve ağır iş gücünün kullanıldığı diğer alanlarda kullanılabilmektedir.

Siz de etkili bir çalışma performansı için forklift kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Firmamız size kaliteli bir hizmet sunar. Böylelikle işinizde büyük bir hız ve verimliliği yakalarsınız. Siz de iletişim kanallarımızı kullanarak daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

Forklift Kullanım Alanları

İnsan gücünün yetmediği alanlarda kullanılan forklift bütün taşıma ve yükleme işlemlerinde kullanılabilmektedir. Size bu alanda hizmet verecek olan forklift kiralama firmaları uygun ve kullanışlı imkanlarıyla işinizi daha kaliteli yapmanızı sağlayacaktır. Forklift ile siz de ağır malzemelerinizi kısa zamanda depolayabilir, işinizi hızlandırabilirsiniz.

Forklift depolama alanlarında, AVM ve reklam alanlarında etkili bir şekilde asma, yükleme ve boşaltma işlemlerinde kullanılabilmektedir. Hem işinizi kolaylaştıracak hem de daha az maliyetle şirketinizin kâr etmesini sağlayacaktır. Forklift kiralama fiyatları için bizi arayabilirsiniz.

Forklift Kiralamanın Faydaları

Forklift kiralama, satın alma işlemlerine göre çok daha az masraflara sahiptir. Hem bakımı yapılır hem yedek parçaları takviye edilir. Bu sayede siz de sadece işinize konsantre olabilirsiniz.

  • Kiralık forklift ekonomik bir yöntemdir.
  • Yedek parça ve teknik servis hizmeti verilir.
  • Adresinize teslim edilerek, iş bitiminde adresinizden alınır.
  • Yağ, yakıt ve operatör firmalar tarafından karşılanır.
  • Arıza durumlarıyla kiralama firmaları ilgilenir.
forklift kiralama fiyatları istanbul'da ne kadar
Forklift Kiralama Fiyatları

Forklift Kiralama Fiyatları Neye Göre Değişir?

Son teknoloji ve dünyanın en iyi markalarıyla çalıştığımız forklift kiralama fiyatları, kullanacağınız forklifte ve kullanacağınız tarihlere göre değişmektedir. Forklift kiralama maliyeti zannedildiği kadar pahalı olmadığı gibi muhasebe ve ekstra giderlerle de uğraşmamanızı sağlayacaktır.

Sadece şirketinizin taşıma işleriyle ilgilenmenizi sağlayacak olan forklift kiralama, sizlere ayrıcalıklı bir kolaylık sağlar. İşçilerinizin ve personelinizin daha etkili çalışmasına neden olacaktır. Forklift fiyatları için iletişim kanallarımızı kullanabilirsiniz.

Forklift Kiralama Süreci Nasıl İşler?

Forklift kiralama firmamızla iletişim kurduğunuz andan itibaren, kısa zamanda temin edebileceğiniz forkliftler, adresinize getirilerek işlerinizi kolaylaştıracaktır. Siz de forklift kiralama hizmetimizi kullanmak için firmamızla iletişime geçerek bu kolaylığın farkını yaşayabilirsiniz. Ayrıca firmamızdan forklift operatörü desteği de alabilirsiniz.

Forklift kiralama fiyatları; tüplü, dizel ve elektrikli forkliftler değişik fiyat aralığına sahiptir. Tüplü dizel 1 ile 1,5 ton kapasiteli forkliftler 600 ile 700 euro oranında değişirken, elektrikli forkliftler ise 750 ile 850 euro arasında değişir. Detaylı bilgiyi firmamız temsilcilerinden öğrenebilirsiniz.

Dizel Forklift
Dizel Forklift

Sanayi Devrimi ile birlikte teknikte yaşanan değişimler, insan gücünün ikinci plana atılmasına, makine gücünün de onun yerini almasına yol açmıştır. Kol gücü ile çalışan ve bu yolla geçimini sağlayan insanlar açısından bu durum olumsuz olarak değerlendirilse de, işlerin daha hızlı ve daha uygun maliyetlerle yapılması nedeniyle oldukça avantajlı bir durumdur. Teknik alanının getirdiği yenilikler sayesinde, daha önce onlarca kişinin, günler süren çalışması sonucunda yapılabilen işler; birkaç kişinin, kısa süreli çalışması ile yapılabilir duruma gelmiştir. Tekniğin ağladığı bu avantajlar, makinelerin pahalı olması nedeniyle zor ulaşılabilir olsa da; günümüzde kiralama yöntemi sayesinde bu durumun da üstesinden gelinmiştir.

Forklift Nedir ve Forklift Kiralama Fiyatları Ne Kadar?

Forklift nedir? Forkliftler ,genellikle bir yerden bir yere ağır yükleri taşımak için kullanılan makinelerdir. Bu makinelerin en çok kullanıldığı alanlar depolama, lojistik ve inşaat sektörleridir. Oldukça ağır malzemelerin taşınmasını gerektiren bu sektörler, forkliftin ortaya çıkışına kadar bu işi yaptırmak için kalabalık bir iş gücüne ve uzunca da bir zamana ihtiyaç duymaktaydı. Şimdi ise durum tam tersine dönmüştür. Tuğlalar, ağır koliler, beton bloklar gibi malzemeler, çok kısa süre içerisinde bir yerden bir yere taşınabilmektedir.

Üstelik bu işi yapmak için yalnızca bir kişiye, yani forklift operatörüne ihtiyaç duyulmaktadır (Çerkezköy kiralık forklift). Bu avantaj, sektördeki firmalar açısından hem zamandan, hem de nakitten tasarruf etmelerini sağlamaktadır. Farklı yük taşıma kapasitelerine sahip olan forkliftler, kendilerine ihtiyaç duyulan her alanda çalışabilmek için oldukça uygundur. Ayrıca tonlarca yükü kaldırmak gibi bir yeteneğe sahip olan bu makineler, fazla yer kaplamayan ve dar alanlarda bile rahatlıkla manevra yapabilen özelliktedir. Forklift kiralama fiyatları için iletişim kanalarımızı kullanabilirsiniz.

Forklift Kiralama Fiyatları ve Avantajları

Oldukça pahalı makineler olan forkliftler, satın alınmak istenildiği zaman şirketler üzerine büyük bir maliyetin yüklenmesine neden olmaktadır. Oysa forklift kiralama işlemi sayesinde şirketlerin kasasından toplu halde para çıkmasının önüne geçilmektedir. Üstelik kiralık forklift fiyatları, satın alma ile kıyaslandığı zaman, oldukça makul bir tutara denk gelmektedir. Bu sayede firmalar hem işlerini kısa sürede ve düşük maliyetle yapacak; hem de kasalarından yüklü miktarda nakit çıkışı olmayacak ve bu nakit para ile başka işler yapabilecektir.

Ayrıca forklift kiralama işleminin bir diğer avantajı da, kiralama ücretinin yıl sonunda vergiden düşülebilmesidir. Sırf bu avantajı için bile pek çok şirket kullanacağı araçları kiralama yoluna gitmektedir. Vergiden düşme işlemi ile birlikte, kiralanan forklift çok düşük maliyet ile işin yapılmasını sağlamış olmaktadır. Son olarak da kiralama yapılan araçların bakım, servis, sigorta gibi işlemleri ile kiralama şirketi ilgilenmektedir. Bu da kiralayan firmanın bu gibi işlerle uğraşma zahmetinden kurtulması anlamına gelmektedir. Forklift fiyat bilgisi için bizi arayabilirsiniz.

Kiralık Forkliftler
Kiralık Forkliftler

Forklift Kiralarken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Forklift kiralayarak zorlu taşıma işlerinin üstesinden kolayca gelebilirsiniz. Ancak kiralama işlemini yapmadan önce, mutlaka iyi bir araştırma yapmalı ve dikkatli olmalısınız. Forklift kiralarken dikkat edilmesi gereken hususlardan bazıları şunlardır:

  • Kiralanacak forkliftin, yapılacak işe uygun olması gerekmektedir. Forkliftler, farklı ağırlık taşıma kapasitelerine sahiptir. Bu durumda yapacağınız işin ağırlığına göre forklift seçmeniz daha uygun olacaktır. Küçük bir forklift ile de yapabileceğiniz bir iş için, daha büyük bir forklift kiralamak, daha yüksek ücretler ödemenize neden olacaktır.
  • Dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise piyasadaki fiyatlardır. Günümüzde pek çok forklift kiralama hizmeti veren firma bulunmaktadır. Bu firmaların her birinin kendi belirlemiş olduğu kiralama fiyatları vardır. İhtiyacınız olan hizmeti daha ucuza alabilmek için piyasa araştırması yapmalı ve forklift kiralama fiyatları açısından en avantajlı olan firmadan kiralama yapmalısınız. Firmamız da sizler için en avantajlı şartlar ile forklift kiralaması yapmaktadır.

Kiralanan Forkliftlerin Bakım İşlemleri

İster özel araç olsun, ister iş makinesi olsun bütün motorlu araçların belirli periyotlar içerisinde bakım yaptırması ve var olan eksiklikleri gidermesi gerekmektedir. Aksi halde aracın ya da makinenin performansı düşmekle kalmayacak, zaman içerisinde arızaların yaşanmasına ve belki de kazaların meydana gelmesine neden olacaktır. Şirketlerin ya da kişilerin kendi üzerlerine kayıtlı olan araçlarının bakım hizmetlerini yaptırmaları zorunluluktur. Ancak kiralama yapılan araçlar için bu durum söz konusu değildir.

Herhangi bir araç ya da forklift kiralama işlemi yaptığınız zaman, bakım dönemlerinde bakım hizmetini de kiralama şirketi üstlenmektedir. Forklifti sizden alarak gerekli bütün muameleleri yaptıktan sonra yeniden iade etmektedir. Eğer uzun sürecek bir durum söz konusuysa, size geçici bir süreliğine yeni bir forklift temin edilecek ve işlerinizin aksamaması bu sayede sağlanacaktır. Ayrıca sigorta işlemleri ile de kiralama şirketi ilgilenmektedir.

Aracın başına herhangi bir kaza geldiğine, sigorta ile uğraşmak zorunluluğundan da kurtulmuş olacaksınız. Tüm bu angarya işleri, kiralama şirketi yapacak; siz ise sadece işlerinize yoğunlaşacaksınız.

Operatörlü Ya da Operatörsüz Kiralama İmkânı

Forklift kiralamaya karar verdiniz ancak şirketiniz bünyesinde çalışan bir operatör yoksa ve bir operatör işe almak ile uğraşmak istemiyorsanız kiralama şirketleri bu konuda da sizlere yardımcı olmaktadır. Çoğu forklift kiralama şirketi, istediğiniz durumlarda operatör ile birlikte kiralama yapabilmektedir. Bu işlem için, ödeyeceğiniz bire miktar fazla ücret dışında yapmanız gereken hiçbir şey kalmamaktadır. Forklift operatörü ile birlikte kiralama yapmanız halinde, firmanın tahsis etmiş olduğu operatör, kiralama süreniz boyunca forkliftin kullanımını sağlayacaktır.

Firmamız da istemeniz halinde sizler için hem operatörlü, hem de operatörsüz olarak forklift kiralama hizmeti sunmaktadır. Firmamızın sizlere sunmuş olduğu fırsatlardan ve uygun fiyatlardan yararlanmak için, bizimle irtibata geçebilirsiniz. Firmamız size bir telefon mesafesindedir.

Forklift kiralama fiyatları için kısa bir araştırma yapabilirsiniz. Ayrıca iletişim kanallarımızı da kullnarak konu ile alakalı daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

5/5 - (4 votes)

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonTıklayın Hemen Arayın