Tüm İstanbul Semtlerine Günün Her Saati Kiralık Forkliftler
Hedef forklift olarak tüm müşterilerimize Kiralık forklift hizmetini en hızlı şekilde sunmak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Aşağıdaki butondan hizmet verdiğimiz forklift kiralama bölgelerimizi görebilirsiniz.
Kiralık Forklift Bölgelerimiz

Beşiktaş Kiralık Forklift

Beşiktaş Kiralık Forklift

Beşiktaş kiralık forklift hizmeti ile işlerinize hız kazandırıyoruz. Profesyonel ekibimiz ve sağlam altyapımız ile size güven veren bir hizmeti sunuyoruz. Forklift kiralama sürecinde sizlere her adımda yardımcı oluruz. Bunun yanında işinizi nasıl daha hızlı bitirebilirsiniz gibi konulardan da fikir alışverişi sağlarız.

Forklift kullanımı günümüzde kaçınılmaz bir olay haline gelmektedir. İş sahalarının genişlemesi, kullanılan makine ve eşyaların artması ve personel sayısının artması işletmeleri forklift kullanmak zorunda bırakmıştır. Kullanım avantajları fazla olan bu iş makinesinin satın alınma fiyatları çok yüksektir. Satın almak fiyatının yanında bakım ve onarım maliyetleri de yüksektir. Bu nedenle işletmeler satın almak yerine forklift kiralama hizmetlerini tercih etmektir.

Özellikle kiralanan aracın bakım masraflarının kiralama firması tarafından karşılanması bu hizmete olan talebin artmasına neden olmaktadır. Beşiktaş kiralık forklift firması bakımları yapılmış, son teknoloji ürünü olan ve farklı model filosu ile hizmetinize hazır olarak beklemektedir.

İlginizi Çekebilir: ORTAKÖY KİRALIK FORKLİFT

Beşiktaş Kiralık Forklift Nerede Kullanılır?

Forkliftler önceki yıllarda sadece yükün taşınması için kullanılırken günümüz teknolojisi ile birçok sektörde kullanılmaya başlanmıştır. Farklı yedek parçaların eklenmesi, yakıt özeliğinin değişmesi ve yeni teknolojik asansörlerin kullanılmasının bunda etkileri çok büyüktür. Beşiktaş kiralık forklift firması olarak bünyemizde bulunan araçlarımızı her türlü iş alanında kullanabilirsiniz.

  • İnşaat Sektörü: İnşaat alanında en sık kullanılan tuğlalar, refüj blokları, demirler ve kalasların taşınması için bu makinelerden yardım alınır. Bu ürünlerin daha güvenli şekilde taşınmasını sağlamaktadır.  Alt yapı eşyalarının taşınması ve yüklenmesi işlemleri de bu makineler yardımı ile yapılmaktadır.
  • Bilişim Sektörü: Bilişim sektörünün olmazsa olmaz ürünleri vardır. Trafolar, elektrik direkleri ve baz istasyonlarıdır. Bu ürünler tonaj olarak oldukça ağır ürünlerdir. Özellikle elektrik jeneratörleri tonlarca ağırlığa sahip olabilmektedir. Bilişim firmaları bu ürünlerin sevkiyatı sırasında yüklenmesi ve indirilmesi işlerinde forkliftlerden yardım almaktadır. Elektrik tesisatlarının düşme ve çapma sonucunda herhangi bir darbe almaması için dikkatli olmak gereklidir. Bu nedenle bu makineler sayesinde güvenilir taşıma işlemi yapılır.
  • Yük Taşımacılığı: Ağır tonaja sahip olan ambalajlar, yük paletleri, eşya kontynerları ve sandıklar yüklenirken iş kazalarının ortaya çıkma ihtimali çok yüksektir. Bu ürünlerin can ve mal kaybına neden olmaması için forklift kullanılarak yüklenmesi önemlidir. Özellikle ürün istiflenmesinde ve depolanmasında büyük önem taşımaktadır.
  • Sanayi Sektörü: Sanayide kullanılan makine ve araçların büyük bir bölümü ağır kütlelere sahiptir. Bu makine ve tezgâhların kurulmasında, bakımlarının yapılmasında ve yerlerini değiştirilmesinde forklift çeşitlerinden yardım alınmaktadır. Kısa sürede sorunsuz bir şekilde bu işlemleri yapmak mümkündür.

Beşiktaş Kiralık Forklift Sözleşmesinin İçeriği

Kiralık forklift sözleşmesi kiralama işleminin resmi kayıt altına alındığının belgesidir. Bu belge sayesinde tarafların hakları karşılıklı olarak koruma altına alınmıştır. Sözleşmenin içeriğinde taraflar ile ilgili bazı bilgilerde yer alır. Genel olarak bakılacak olursa sözleşmenin içeriğinde bulunanlar; Tarafların isimleri ve açık adresleri, tarafların imzalamaları gereken alanlar, forklift kiralama işleminin başlangıç ve bitiş süreleri, kiralama ücreti, iki tarafın kiralama hizmetindeki sorumlulukları ve görevleri ve aracın bakım bilgileri ve bakı tarihleridir. 

Sıralamış olduğumuz bu maddeler tüm sözleşmelerde kesin olması gereken hususlardır. Hizmet veren firmanın ve müşterilerin isteğine göre sözleşmenin kapsamı genişletilebilir. Maddi kayıp yaşamamak ve güvenilir hizmet almak için mutlaka bu kriterlerin sözleşmede yer almasını sağlamalısınız. Aksi halde maddi kayıplar yaşar ve söz hakkı elde edemezsiniz. Beşiktaş kiralık forklift firması olarak tüm hizmetlerimizi sözleşmeli ve garantili bir şekilde yapıyoruz.

Beşiktaş Kiralık Forklift Nasıl Yapılır?

Beşiktaş kiralık forklift hizmetine ihtiyaç duyan şirketler kiralama hizmetini veren firmalar ile görüşerek bu hizmeti alabilir. İnternet kullanımının giderek arttığı günümüzde kiralama hizmetini internet üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz. İnternet üzerinde kiralama talep formu doldurarak başvuru yapabilirsiniz. Yıllardır sektörde kiralama hizmeti veren firmamız günün her saatinde müşterilerimiz ile yakından ilgilenmektedir.

Firmamıza forklift kiralama konusunda başvuran müşterilerimizin istekleri ve ihtiyaçları belirlenir. Daha sonra teknik ekibimiz iş sahasını analiz eder. Yapılan analiz sonucunda müşterilerimizin ihtiyacı olan forkliftin kiralamasını yapıyoruz. Araç belirlendikten sonra iki nüsha halinde hazırlanmış olan sözleşmemizi müşterimiz ile karşılıklı olarak imzalıyoruz. İmzalama işlemi tamamlandıktan sonra kiralama hizmeti tamamlanıyor. Talep etmeniz halinde forklift operatörü de kiralayabilirsiniz.

Forklift Kullanmanın Faydaları

Forklift nedir ve kullanmanın şirketlere sağladığı avantajlar nelerdir? Bu avantajları sıralarsak;

  • Kısa zamanda işlerin tamamlanmasını sağlar ve böylece firmalara kısa zamanda fazla iş yapma imkanı tanır.
  • En az 10 adet personelin yapacağı işi tek başına saatler içerisinde yapabilir.
  • Özellikle depo ve taşımacılık işlerinde gerekenden fazla sayıda personel çalışmasını engeller.
  • Personel maaşları ve giderleri konusunda firmalara destek sağlar.
  • Ağır tonaja sahip ürünlerin düşmesini ve kırılmasını engeller.
  • İş kazalarının önüne geçerek can kaybını önler

Forklift iş makinelerinin faydalarından yararlanabilmek için mutlaka işe uygun makine model seçilmeli ve bu iş makinesini eğitimini almış olan personelin kullanması gereklidir.  Kiralama hizmeti aldığınız firmaların operatör temini yapıp yapmadığını da sorgulamalısınız. Bu sayede araç kullanmak için ekstra personel aramanıza gerek kalmaz. Operatör giderleri kiralama ücretinin içerisinde dâhil edileceği için ekstra ücret ödemek zorunda kalmazsınız. Beşiktaş kiralık forklift hizmetimiz için iletişim kanallarımızı kullanabilirsiniz.

Forklift Kullanımını Güvenli Hale Getirmek İçin Yapılması Gerekenler?

Forklift özel üretime ve özel çalışma prensibine sahip olan iş makineleridir. Eğitim alış ve kullanmak için ehliyeti olan kişiler tarafından kullanılırsa güvenli bir iş makinesidir. Ancak kullanmayı bilmeyen kişilerin kullanması mal ve can kayıplarına neden olabilir. Güvenli kullanım için dikkat edilmesi gereken bazı kriterler vardır. İlk olarak kullanma ehliyetinin olmasıdır. Ehliyeti olmayan kişiler makineyi kullanmamalıdır. İş makineleri modeline göre farklı tekerlek yapısına sahiptirler. Bu nedenle makinenin uyumuna dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz. Beşiktaş kiralık forklift hizmeti veren firmamız bu konuda size gerekli bilgilendirmeyi yapar. Firma olarak tüm bu hususlarda özenli davranıyoruz.

Uygun zemine uygun makine seçimli güvenlik açısından önemlidir. Araç çalışır vaziyetteyken çatallar mutlaka havada olmalıdır. Aksi halde kırılma ihtimali çok yüksektir. Makinenin çalıştığı alan rotasyon ve ileri geri hareketini engellemeyecek şekilde olmalıdır. Makinenin hareketi kısıtlanırsa istenmeyen kazalar yaşanabilir. Sıraladığımız bu kriterlere dikkat ederseniz güvenli bir şekilde bu araçlardan faydalanabilirsiniz. Forklift fiyat araştırması yapmak için iletişim kanallarımızı kullanabilirsiniz.

Forklift Nereden Kiralanır?

Beşiktaş forklift kiralama işlemlerini kiralama hizmeti veren firmaların üretim fabrikalarından ve galerilerinden yapabilirsiniz. Hizmet almak için profesyonel ve kaliteli hizmet veren firmaları tercih etmenizi tavsiye ediyoruz.

Beşiktaş kiralık forklift firmamız uzun yıllardır profesyonel ve garantili hizmet vermektedir. Bakımları tamamlanmış sigortalı araçlarımız ile hizmet verdiğimiz için en güvenilir hizmeti alabilirsiniz. Aklınıza takılan her türlü soru ve kiralık forklift hizmeti almak için vakit kaybetmeden iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. 

Ayrıcalıklı ve memnun kalacağınız hizmetler için sizlerde bizim firmamızı tercih edebilirsiniz. İnternet sitemiz üzerinden eski müşterilerimizin görüşlerine ulaşarak karar verebilirsiniz. Beşiktaş kiralık forklift için iletişim kanallarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Rate this post
17 Nisan 2020
1.201 görüntülenme

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonTıklayın Hemen Arayın