Tüm İstanbul Semtlerine Günün Her Saati Kiralık Forkliftler
Hedef forklift olarak tüm müşterilerimize Kiralık forklift hizmetini en hızlı şekilde sunmak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Aşağıdaki butondan hizmet verdiğimiz forklift kiralama bölgelerimizi görebilirsiniz.
Kiralık Forklift Bölgelerimiz

Balmumcu Kiralık Forklift

Balmumcu Kiralık Forklift

Balmumcu kiralık forklift hizmeti sunan firmamız işlerinize büyük bir hız katıyor. Firma olarak alanında uzman bir ekibe sahibiz. Talep etmeniz halinde operatör desteği de alabilirsiniz. Bunun yanında fiyat ve prosedürler hakkında da detaylı bilgilendirme yapılır.

İnsan gücünün kaldırmakta yetersiz olduğu yükleri kaldırmak için özel olarak geliştirilmiş çatallı ve asansörlü sistemi bulunan teknolojik araca forklift denir. Forklift satın alınma maliyeti çok yüksek olan bir iş makinesidir. Özellikle küçük işletmeler için bu maliyet şirket sermayesine zarar verebilir. Bu nedenle Balmumcu kiralık forklift gibi iş makinesi kiralama hizmeti veren merkezlerden kiralama hizmeti alabilirsiniz.

Fokliftler yaklaşık 40 ton ağırlığındaki yükleri bile kaldırabilecek özelliktedirler. Can ve mal güvenliğini önemli ölçüde sağlar. İş güvenliğinin sağlanması ve zamandan tasarruf etmek amacı ile büyük bir öneme sahiptir.  Yakın mesafe taşımacılığında ve depo içi istifleme işlemlerin çok faydalıdır. Farklı çeşitlerde ve modellerde üretildiği için işe uygun araç modelini tercih etmelisiniz. Siz de forklift fiyat bilgisi için iletişim kanallarımızı kullanabilirsiniz.

Forklift Kiralarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Balmumcu kiralık forklift için dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Bu hususları sıralarsak;

  • İlk olarak kiralama firmasının profesyonel ve güvenilir olmasına dikkat edilmelidir.
  • Forklift çeşitleri ve tekerlek yapıları farklıdır. Avantaj sağlamak  ve işin makineye uyumunu oluşturmak için doğru model seçilmelidir.
  • Forklift kiralarken mutlaka operatör yardımı istenmelidir.
  • İş yerinde analiz yaparak işin bitme süresine karar verilerek kiralama süresi belirlenmelidir.
  • Kiralanan aracın ehliyetinin ve belgesinin olup olmadığı mutlaka sorgulanmalıdır.
  • Bakımları yapılmayan ve eski olan araçlar kesinlikle tercih edilmemelidir.

Sıraladığımız bu kriterler doğru ve sorunsuz kiralama hizmeti almanıza önemli ölçüde yardımcı olabilir.

Balmumcu Kiralık Forklift Kiralamanın Avantajları

Forklift kiralama avantajları şirketler için önemlidir. Ağır yüklerin güvenli bir şekilde istiflenmesini sağlar. Yükleme ve boşaltım işlerinin çok kısa sürelerde tamamlar. Şirket sermayesine önemli ölçüde katkılarda bulunur. İşin tamamlanması için fazla sayıda personel çalışmasına gerek kalmaz ve bu personellerin masrafları şirket sermayesine katılır. İşçi güvenliğini sağlayarak iş yerinde iş güvenliği oluşturur.

İş kazalarına engel olduğu için firma sahiplerinin iş kazasından oluşacak maddi kayıpları ödemesini engeller. Depo içi raf düzeninin oluşmasına yardımcı olur. Zamandan ve işten tasarruf sağladığı için forklift kullanımı çok önemlidir. Doğru makine tercihi ve doğru kullanım sonucunda sıraladığımız bu avantajlardan yararlanabilirsiniz. Balmumcu kiralık forklift hizmeti sunan firmamız tüm bu alanlarda size yardımcı olur.

Forklift Kiralama Sözleşmesi

Forklift kiralama sözleşmesi firmanın ve müşterinin haklarını koruma altına almak adına imzalanır. İki nüsha hali de düzenlenmesi zorunludur. Nüshanın bir tanesi firmada kalır diğeri müşteriye teslim edilir. Hizmet öncesinde imzalanması önemlidir. Balmumcu kiralık forklift firması olarak müşterilerimize sözleşme imzalamadan hizmet vermiyoruz. Firma sözleşme imzalamayı kabul etmiyorsa hizmet almanızı tavsiye etmiyoruz. Aracın teslim edilmesinde ve teslim alınmasına oluşabilecek sorunları sözleşme ortadan aldırır.

Güvenli hizmetin tek kriteri bu sözleşmedir. Sözleşme içeriğinde kiralanan aracın seri numarası, aracın modeli, kiralama hizmetinin başlangıç ve bitiş süresi, iş makinesinin günlük azami çalışma süresi, firmanın iletişim bilgileri, kiralama ücretinin net hali, müşterinin bilgileri ve aracın plakası yer alır. Bazı firmalar sözleşmede yer alan plakadan farklı bir araç teslim edebilir. Böyle durumlarda aracı teslim almanızı tavsiye etmiyoruz. Olası arıza durumlarında sorun yaşayabilirsiniz. Firmamız ile görüşerek bu konuda ve forklift fiyatları hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Forklift Kiralama Süresi

Balmumcu kiralık forklift süresi kiralama firmasına ve müşterilere göre değişiklik gösterir. İşletmeler kendi iş durumlarına göre günlük, haftalık, aylık ve yıllık kiralama hizmeti alabilirler. Geniş araç filosuna sahip olan kiralama firmaları genellikle yıllık gibi uzun vadede iş makinesi kiralama hizmetini verir. Araç sayısı az olan şirketler kiralama periyotlarında zorlandıkları için yıllık kiralama hizmeti vermez.

Siz de işinizin süresini doğru belirleyerek kiralama süresini ona göre belirleyin. İş bitmeden kiralama süresi biterse mağdur olabilirsiniz. Süre konusunda endişeleriniz varsa mutlaka profesyonel firma yetkilisinden yardım isteyiniz. İş durumunu uygun ise uzun vadede araç kiralamak işletmenizin bütçesi açısından büyük avantajlar oluşturur.

İlginizi Çekebilir: FORKLİFT KİRALAMA SÜRELERİ

Balmumcu Kiralık Forklift Kullanım Alanları

Forklift kullanım alanı çok geniştir. Günümüzde hemen hemen tüm sektörlerde ihtiyaç duyulan bir işlemdir. Genellikle kiralama hizmetini alan sektörleri sıralayacak olursak, sanayi sektörü, inşaat alanları, depo istifleme, limanlarda gemi yükleme ve boşaltma, endüstriyel sanayi ve kısa mesafe taşımacılığında kullanılır.

Forkliftlerin hız sınır en fazla 10 km/s olduğu için uzun mesafe taşımacılığına uygun değildir. Ayrıca bu araların trafiğe çıkması yasak olduğu için uzun mesafelerde kullanılamaz. Balmumcu kiralık forklift firması bünyesinde her türlü alana uygun forklift çeşitlerini kiralayabilirsiniz.

Forklift Bakımında Yapılanlar

Forkliftler belirli periyotlar ile bakıma girmesi gereken araçlardır. İş veriminin sağlanması ve aracın sorunsuz çalışması için bu bakımların eksiksiz yapılması gerekir. Motor çalışması ve motor yağı kontrol edilmelidir. Aracın tüm elektrik sistemi ve elektrik aksamları kontrol edilir. Asansör sistemi yağlanır. Hidrostatik sistemin çalışmasında bir sorun olup olmadığı araştırılır. Lastiklerin bakımı yapılır ve aşınmış olan lastikler değiştirilir.

Sıraladığımız bu bakımlar aylık ve yıllık olarak belirli zamanlarda yapılır. Araç kiralamadan önce bu bakımların tamamlanmış olmasından emin olmalısınız. Kiralama sözleşmesi içerisinde bakım tarihlerinin yer alıp almadığını mutlaka kontrol edin. Balmumcu kiralık forklift hizmeti veren firmamız tüm bu alanlarda sizlere garanti verir. Siz de bizi arayarak daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz.

Forklift Nasıl Çalışır?

Forklift nedir ve nasıl çalışır? Forkliftin çalışma prensibi diğer iş makinelerine göre farklılık içerir. Yavaş hareket eden araçlardır. Depo içerisinde 5 kilometre hızla çalışırken dışarıda maksimum 10 kilometre hıza çıkarlar. Aracın üzerinde iki adet çatal bulunur. Bu çatallar yükü iki eşit parçaya ayırarak dengeler. Forkliftin asıl çalışma prensibi denge oluşturmasıdır. Yük kollar üzerine alınır ve aracın arkasında bulunan kasa bu dengeyi oluşturur.

Denge oluşumu aracın hareket etmesini sağlar. Araç kendi etrafında dönme kabiliyetine sahiptir. Bu sayede yerinden hareket etmeden yüklerin yerini değiştirebilir. Forkliftlerin tercih edilmesinin en önemli nedeni çalışma prensipleridir. Sizler de işletmelerinizin kazanç sağlaması için bu çalışma prensibinden yararlanabilirsiniz. Ayrıca firmamızdan forklift operatörü desteği de alabilirsiniz.

Balmumcu Kiralık Forklift Fiyatları

Balmumcu kiralık forklift fiyatları belirlenirken aracın modeli, kiralama süresi, piyasa fiyatları ve kendi fiyat politikasını göz önüne alır. Bazı firmalar kendi müşterilerine özel fiyat teklifi sunabilir. Ayrıca kiralama işlemini internetten yapan ve erken rezervasyon oluşturabilir için önemli ölçüde ıskonto uygulaması yapılır.

Bakımsız araçları kiralayan ve yeni kurulan şirketler genellikle ucuz kiralama teklifi sunar. Bu firmalarla çalışmak sizlere maddi kayıplar ile geri dönebilir. Bu nedenle sadece fiyat teklifine bakarak karar vermemelisiniz. Fiyat teklifi almak için firma ile birebir görüşmenizi tavsiye ediyoruz. Bu sayede ihtiyaçların tam olarak belirtir ve uygun fiyat teklifi alabilirsiniz. Balmumcu kiralık forklift hizmeti veren firmamızın geniş araç filosundan iş yerinize uygun olan modeli tespit ederek kaliteli ve güvenilir hizmet alabilirsiniz.

5/5 - (1 vote)

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonTıklayın Hemen Arayın