Tüm İstanbul Semtlerine Günün Her Saati Kiralık Forkliftler
Hedef forklift olarak tüm müşterilerimize Kiralık forklift hizmetini en hızlı şekilde sunmak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Aşağıdaki butondan hizmet verdiğimiz forklift kiralama bölgelerimizi görebilirsiniz.
Kiralık Forklift Bölgelerimiz

Makaslı Platform Nerelerde Kullanılır ?

Makaslı Platform Nerelerde Kullanılır ?

Makaslı platform nerelerde kullanılır sorusu çok sık gündeme gelmektedir. İlk olarak üründen bahsetmek gerekiyor. Özel bir şekilde tasarlanmış olan bu cihaz, yüksek yerlere hemen ve güvenli bir şekilde ulaşmak için dizayn edilmiştir. Çok farklı modelleri vardır. Buna göre taşıyabileceği yük kapasitesi de farklılık gösterir.

Makaslı Platform Nerelerde Kullanılır?

Makaslı platform kullanım alanı çok geniş olarak tanımlanır. Değişik yerlerde tercih edilebilecek ürünü şuralarda kullanabilirsiniz;

  • Mal dizmek için en çok bu ürün tercih edilir. Üzerinde yer alan platforma yüklenen koliler, raflara kolaylıkla yerleştirilebilir. Hem kargo alanlarında hem de fabrikalarda bu özelliği ile büyük bir avantaj sağlamaktadır.
  • Temizlik yaparken, mevcut platformdan yararlanmak mümkündür. Erişim zor olan binaların camlarına kadar yükselebilen platform sayesinde; dış cephe ve cam temizliği yapılabilir.
  • İnşaat, bir başka kullanım alanı olarak dikkat çeker. Tadilat ve bina yapımı sırasında özellikle dış cephede tercih edilir.

Makaslı Platform Nasıl Kullanılır?

Makaslı platform kullanımı son derece kolaydır. Ürünün altında tekerlekler olduğu için kolay bir şekilde hareket edilebilir. Üst kısmı kafeslidir. Personelin emniyeti bu şekilde sağlanır. Burada bir kontrol paneli vardır. Platforma çıkan uzman görevli, bu panel üzerinden makasları açar ve platformu yükseltir. Böylelikle ürün sayesinde istenilen yere erişim sağlanır.

makaslı platform nerelerde kullanılır

Kiralık Makaslı Platform

Makaslı Platform Türleri Nelerdir?

Makaslı platform türleri iki tanedir;

  • Dizel motora sahip olan platform çok daha dayanıklıdır. Gürültülü bir şekilde çalışır. Coğrafi zorluk açısından büyük avantaj sağlar çünkü her çeşit arazide kullanılabilir. Yüksekliği fazladır. 16 metreye kadar çıkabilmektedir. Hastanelerin yüksek katlarına hasta yatağı gibi ağır ekipmanların taşınmasında da makaslı platformlar kullanılmaktadır.
  • Akülü olanlar genellikle bina içinde tercih edilen sessiz ürünlerdir. En az 3 metre gibi bir yüksekliği söz konusudur. Fiyatı daha uygundur. Bina ya da fabrika dışında pek tercih edilmez.

Makaslı Platform Nasıl Avantajlar Sağlar?

Makaslı platform avantajları denildiği zaman akla gelen ilk kazanım tasarruftur. Hem zamandan hem de personelden tasarruf edilmesini sağlar. Bakımı çok sık aralıklarla yapılmaz. Kullanımı oldukça basittir. Ürünün üzerinde son derece sağlam bir şekilde koruma bariyerleri vardır. Böylelikle çalışacak olan personelin güvenliği göz önünde bulundurulur.

5/5 - (1 vote)
29 Kasım 2018
1.685 görüntülenme
Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonTıklayın Hemen Arayın