Tüm İstanbul Semtlerine Günün Her Saati Kiralık Forkliftler
Hedef forklift olarak tüm müşterilerimize Kiralık forklift hizmetini en hızlı şekilde sunmak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Aşağıdaki butondan hizmet verdiğimiz forklift kiralama bölgelerimizi görebilirsiniz.
Kiralık Forklift Bölgelerimiz

Makaslı Platform Nedir ?

Makaslı Platform Nedir ?

Makaslı platform nedir sorusuna verilecek cevap çok açıktır. Bu ürün, erişilmesi yüksek olan yerlere rahatlıkla ulaşmayı sağlayan ve birçok farklı sektör içinde kullanılan bir platformdur. Özellikle binaların dış cephesinde ve fabrikalar ile depoların yüksek yerlerindeki tamirat, temizlik vb. işler için kullanılmaktadır. Boyutları değişen ürünün en az 3 en fazla ise 18 metre yükseklikte çalışabilmeye imkan sağladığını söyleyebiliriz.

Makaslı Platform Çeşitleri Nelerdir?

Makaslı platform, kullanım alanına göre farklı modellerden oluşmaktadır. Ürünün genel olarak iki farklı çeşide sahip olduğunu görmekteyiz.

Akülü Platform: Genellikle bina içlerinde kullanılır. Son derece sessiz bir şekilde çalışır. Yüksekliği değişebilmektedir. Hem tekerlekli hem de tekerliği olmayan türleri vardır.

Dizel Platform: He türlü coğrafi koşullara özel olarak tasarlanmış olan bir üründür. Sesli bir şekilde çalışır. Hiç bir iklim koşulundan etkilenmez. Motoru dizeldir. Çok daha yüksek yerlere erişim sırasında kullanılabilir. Ayrıca güvenlidir. Üzerinde bir koruma alanı söz konusudur.

Makaslı Platform Nerelerde Kullanılır?

Makaslı platform kullanım alanı son derece yaygındır. Bunu şu şekilde özetlemek mümkündür;

  • İnşaat işlerinde çok sık kullanılır. Özellikle dış cephe üzerinde yapılacak olan tadilat sırasında tercih edilir.
  • Her çeşit tamirat sırasında, makaslı platform çok büyük bir avantaj sağlar. Yüksekliği ayarlanılabilir.
  • Kargo firmalarının vazgeçilmez ürünlerinden birisi olmayı başarmıştır. Çünkü malların yüksek raflara yerleştirilmesi sırası, bu platform ile son derece kolaydır.
makaslı platform nedir

Makaslı Platform

Makaslı Platform Avantajları Nelerdir?

Makaslı platform avantajları oldukça fazladır. Ürün, bu platform üzerinde çalışacak olan personelin güvenliği düşünülerek tasarlanmıştır. Koruma çerçevesi vardır. Yüksekliği ayarlanabilir. Aynı anda birden fazla kişinin yapacağı işi tek başına yapar. Personelden tasarruf etmeyi sağlar. Kısa sürede sonuç alınması açısında, zaman kaybına yol açmaz. Bakımı basittir. Oldukça kolay bir şekilde kontrol edilir. Tekerlekli olan versiyonlarını hareket ettirmek çok zor değildir. Yük kapasitesi fazladır ve ağırlıklara karşı son derece dayanıklıdır.

Makaslı Platform Fiyatları Nasıl?

Makaslı platform fiyatları, model ve kaldırma yüksekliklerine göre değişiklik gösterir. Daha yüksek yerlere ulaşabilen ürünler, daha pahalı fiyatlar üzerinden kiralama hizmetine sunulmuştur. Kısa metrajlı olan kiralık makaslı platform çeşitlerinde ise düşük meblağlar dikkat çeker.

5/5 - (2 votes)
17 Kasım 2018
2.012 görüntülenme
Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonTıklayın Hemen Arayın