Tüm İstanbul Semtlerine Günün Her Saati Kiralık Forkliftler
Hedef forklift olarak tüm müşterilerimize Kiralık forklift hizmetini en hızlı şekilde sunmak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Aşağıdaki butondan hizmet verdiğimiz forklift kiralama bölgelerimizi görebilirsiniz.
Kiralık Forklift Bölgelerimiz

Bahçelievler Kiralık Forklift

Bahçelievler Kiralık Forklift

Bahçelievler kiralık forklift firması olarak kurulduğumuz ilk günden itibaren müşterilerimizin memnun ve kaliteli hizmet alması için kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Farklı modellerdeki araçlarımız ve eğitimli personellerimiz ile birlikte müşterilerimizin kaliteli hizmetler almasını sağlıyoruz. Araçlarımızı müşterilerimizin talepleri doğrultusunda aylık ve yıllık kiralama hizmetleri ile kiralıyoruz. Araçlarımızın kiralama ücretlerini belirlerken dikkate aldığımız en önemli kriter kiralama süresidir.

Müşterilerimize kataloğumuzdan araçlarımızın modelleri ve özellikleri konusunda bilgilendiriyoruz. Müşterilerimizin iş alanları hakkında gereken bilgileri topluyoruz ve en uygun aracı kiralıyoruz. Forklift kullanımının yaygınlaşması birçok alanda işlerin kısa sürede tamamlanmasına neden olmaktadır. Özellikle depo içerisindeki kargaşanın oluşmasını engellemektedir.

Bahçelievler Kiralık Forklift Firması Nasıl Olmalıdır?

Bahçelievler forklift kiralama firması güvenilir hizmet verebilmek için bazı özellikleri bulundurmalıdır. İlk olarak firma mutlaka sigortalı araçları kiralamalıdır. Olası iş kazalarında müşterilerin maddi zarar uğramaması için sigortalı hizmet önemlidir. Müşterilerinin her türlü ihtiyaçlarına olumlu cevaplar verebilmelidir. Sözleşmeli hizmet vermelidir. Sözleşme içeriğinde müşterinin ve firmanın hakları karşılıklı olarak yer almalıdır.

Firma her zaman yeniliğe açık olmalı ve personeline düzenli eğitimler vermelidir. Firma bünyesinde her türlü forklit çeşidini bulundurmalıdır. İş alanına uygun forklift çeşitleri olmalıdır. Gerektiği durumlarda iş makinesi ile operatörünü verebilmelidir. Bahçelievler kiralık forklift firması olarak profesyonel bir firmanın taşıması gereken tüm özellikleri bünyemizde barındırmaktayız.  Sizlerde profesyonel ve güvenli hizmet almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Forklift Modeli Nasıl Seçilir?

Uygun iş makinesini seçebilmek için bazı analizler yapılmalıdır. Bu analizleri kiralama firmasının teknik ekibi yaparsa en doğru karar verilebilir İlk olarak iş sahası görülmelidir. İş sahasının zemini, yüksekliği ve hava şartları değerlendirilmelidir. Makineden tam performans alabilmek için iş makinesi ile mekanın uyumu çok önemlidir. Forklift makinesi saha içerisinde yükleme, rotasyon, yükselme ve alçalma hareketlerini yeterli derecede yapabilmelidir. Makinenin çatalları iş sırasında herhangi bir engel ile karşılaşmamalıdır. İşlerin kısa sürede ve güvenle tamamlanması için bu önemlidir. Kiralık forklift hizmet veren firmalardan konu ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

İhtiyacınız olan Bahçelievler kiralık forklift modeline karar vermekte zorlanıyorsanız firmamızın çalışanlarından yardım talep edebilirsiniz. Tecrübeli firma çalışanlarımız yılların birikimi olan bilgilerini kullanarak memnun kalacağınız ve herhangi bir sorun yaşamayacağınız iş makinesini kiralamanıza yardımcı olacaktır. İş sahası ile uygun olmayan iş makinesi avantajdan çok dezavantaj sağlar. Özelikle maddi kayıp ve işten kayıp yaşamamak için uygun makineler kiralamalısınız.

İlginizi Çekebilir: FORKLİFT OPERATÖRÜ NEDİR NE İŞE YARAR

Forklift Kiralarken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Tam performans ile hizmet almak istiyorsanız iş makinesini kiralarken dikkat etmeniz gereken bazı özellikler vardır. İlk olarak makinenin gücünü sorgulamalısınız. İş sahasına göre gücü yeterli olacak makine bulmalısınız. Depolama ya da raf yüksekliğine göre asansör tipini sorgulamalısınız. Yüksek raflara eşyaların güvenle istiflenmesi için bu önemli bir kriterdir. Her makinenin kaldırabileceği tonajlar farklıdır. Bu nedenle tonaj uygunluğunu doğru belirlemelisiniz. İş makinesinin ekstra aksesuarlarının olması iş sahasında çalışırken büyük kolaylıklar sağlar. Kiralama yapacağınız firmadan forklift operatörü desteği de alabilirsiniz.

Taşınacak ürünün özelliğine uygun farklı atamanları olan forkliftleri almaya özen gösteriniz. Uzun saatler çalışacak iş makineleri için ekstra güç kaynağı temin edilmelidir. Çalışma alanınız zorlu ve zemin engebeli ise rampa kapasitesi yüksek olan ürünü tercih etmelisiniz. Son olarak dikkat edilmesi gereken husus forkliftin markasıdır. Bahçelievler kiralık forklift firmamızdan ihtiyacınıza uygun marka ve modeldeki ürünlerimizi kiralayabilirsiniz.

Bahçelievler Kiralık Forklift Özellikleri Nelerdir?

Forklift ne demek? Forkliftler, yapımında kullanılan malzeme üretim şekli ile bazı özellikleri taşımaktadır. Bu özellikleri sıralayacak olursak;

  • Forkliftler 1 ton ile 40 tona kadar olan yükleri taşıyabilmektedirler. İş makinesinin yük kaldırma özelliği makinenin yapımında kullanılan asansöre göre de değişiklik göstermektedir.
  • İş makinesinin yük kaldırma yüksekliği 5 metreye kadar çıkmaktadır. Ancak bazı özel durumlar için 9 metreye kadar çıkabilmektedir.
  • Dönme ve rotasyon işlemini arka tekerler sayesinde yaptığı için direksiyon arka tekere bağlantılı olarak çalışır.
  • Asansör özelliği araçlara göre değişiklik gösterir. Bazı araçlarda tripleks asansör varken bazılarında standart asansör bulunmaktadır.
  • Yükseklikleri yaklaşık 2800 metre dingil mesafeleri 1600 metredir.
  • Dar alanlarda hızlı hareket edebilmesi için üç tekerlekli modelleri de vardır.

Forklift özelikleri sayesinde kullanıcılarına büyük avantajlar sağlamaktadır. Tercih edilmesinin en önemli nedenleri de bu özelliklerdir. Teknolojik imkânlar kullanılarak bu özellikler daha da genişletilebilir. Bahçelievler kiralık forklift firmamızdan geniş özelliklere sahip olan iş makineleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bahçelievler Kiralık Forklift Kullanılacağı İş Alanı Nasıl Olmalıdır?

Forklift çeşitlerinin üretilmesinin en önemli nedeni her iş sahasına uygun makinenin kullanılabilmesidir. Bu makineler bazı özellikleri taşıdığı için kullanılacak olan iş sahası da bazı özellikleri taşımalıdır. İş alanı belirli bir yükseklikte olmalıdır. İç mekân genişliği aracın rotasyon hareketini engellemeyecek kadar geniş olmalıdır. Özellikle katı tekerlekli iş makineleri için iş sahası mutlaka kuru olmalıdır. Aksi halde tekerlekler kısa sürede aşınır ve makine çalıştırılamaz. Forklift kiralama yapacağınız yerden bu konulardan ekstra bilgi isteyebilirsiniz.

Makineler belirli bir hız limitinde çalışmalıdır. İş sahası makinenin hızına uygun olmalıdır. Bahçelievler kiralık forklift firmamız iş alanınıza uygun aracı sizlere sunar. Siz de bizi tercih ederek profesyonel bir hizmet alabilirsiniz.

Forklift Kullanımına Neden İhtiyaç Duyulur?

Forklift kullanımı işletmelerde büyük ihtiyaçları gidermektedir. Eşyaların depolanması, yüklerin kaldırılması ve taşınması ileri bu makine kullanılarak yapılır. Çatalları sayesinde yükleri dengede tutar ve güvenle taşır. Personellerin uzun süre de yapacağı işleri kısa sürede tamamlanır. Şirketleri iş maliyetinden önemli ölçüde kurtarır. İnsan gücünün yetersiz kaldığı alanlarda iş kazaları ve mal kayıpları yaşanması kaçınılmazdır. Forklift fiyat bilgisi için bize ulaşım sağlayabilirsiniz.

Özellikle personel yaralanması ve can kaybının önüne geçilmesi için tercih edilmelidir. Ağır tonajlı yüklerin yüksek raflara yerleştirilmesi için en güvenli yöntem forklift kullanımıdır. Bahçelievler kiralık forklift firması olarak her türlü iş makinesi ihtiyacınızda siz müşterilerimizin yanında bulunmaktayız.

Bahçelievler Kiralık Forklift Fiyatları

Bahçelievler kiralık forklift maliyetleri aylık ve yılık olarak belirlenmektedir. Kiralanan aracın makası, aracın sahip olduğu özellikler, kiralama süresi, aracın sigorta primi, operatör maliyetleri, kiralama yapılan şirketin adresi ve şirketin kendi fiyat politikası göz önünde bulunur. Firmamız kiralama hizmeti sunarken müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Güvenilir ve kaliteli hizmet almanızı sağlamak için çalışmaktadır.

Forklift iş makinesini satın almaya bütçenizin yeterli olmadığı zaman firmamızdan ayrıcalıklı kiralama hizmetini alabilirsiniz. Teknik ekibimiz kiralama işlemleri ile ilgili aklınıza takılan her türlü soruyu cevaplamaktadır. Sizlerde ayrıcalıklı ve güvenilir hizmet almak için bizleri tercih edebilirsiniz. Firmamız uzun yıllardır müşterilerine güvenilir ve kaliteli hizmet veren profesyonel bir firmadır. Yıllardır oluşan tecrübelerimiz ve birikmiş teknolojik bilgimiz sayesinde her zaman sizlere hizmet vermek için hazırız. Forklift fiyatları ve ayrıntılı bilgi için iletişim kanallarımızı kullanabilirsiniz.

5/5 - (1 vote)
14 Nisan 2020
1.014 görüntülenme

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonTıklayın Hemen Arayın