Tüm İstanbul Semtlerine Günün Her Saati Kiralık Forkliftler
Hedef forklift olarak tüm müşterilerimize Kiralık forklift hizmetini en hızlı şekilde sunmak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Aşağıdaki butondan hizmet verdiğimiz forklift kiralama bölgelerimizi görebilirsiniz.
Kiralık Forklift Bölgelerimiz

Bağcılar Kiralık Foklift

Anasayfa » Bağcılar Kiralık Foklift

Çatal bölümleri sayesinde yüklerin kaldırılmasını ve özellikle depo içi düzenlemelerinde kullanılan özel üretilen iş makinelerine forklift denir. Bu ürünler 1920 yılından itibaren kullanılmaktadır. Günümüz teknolojisi sayesinde geliştirilmiş ve farklı iş alanlarında tercih edilmeye başlanmıştır. Bağcılar kiralık forklift firması olarak yıllardır müşterilerimize profesyonel hizmet vermekteyiz. Firmamız bünyesinde bulunan farklı modellerdeki iş makinelerini müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.

Ayrıcalıklı ve güvenilir hizmet verdiğimiz için sürekli tercih edilmekteyiz. Foklift kullanımı dikkat ve özen isteyen bir işlemdir. Aksi halde can ve mal kaybına neden olabilir. İşlerin kısa sürede sorunsuz şekilde tamamlanabilmesi için bakımları yapılmış ve tüm teknoloji imkânlara sahip olan iş makinelerini kullanmalısınız.

Forklift Kiralama Nedenleri?

Forklift kiralama işleminin iş dünyasındaki şirketlere zamandan tasarruf ve işten kazanç sağlaması en önemli kiralama nedenidir. İnsan gücünün saatlerce uğraşarak yapacağı işleri yaklaşık 30 dakika gibi kısa bir sürede forklift kullanarak tamamlanabilir.  Yük taşınması, boşaltılması ve kaldırılmasında insan sağlığını önemli ölçüde korur. Ayrıca ürünlerin düşmesini ve kırılmasını engeller. Şirketlerin fazla sayıda personel çalıştırmasının önüne geçer ve personel maliyetinden kurtarır.

Kiralık Forklift Bağcılar

Kiralık Forklift Bağcılar

Düzenli aralıklar ile bakım ve onarımları yapılırsa ve dikkatli şekilde kullanılırsa çok uzun yıllar kullanımına deva edebilirsiniz. Şirketimiz bünyesinde kiraladığımız tüm iş makinelerimiz yıllık ve altı aylık periyotlar ile bakımlarını yaptırıyoruz. Bu nedenle tüm araçlarımızı güvenle kiralayabilirsiniz.

Forklift Kiralarken Dikkat Edilmesi Gerekenler?

Forklift kiralarken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Can ve mal güvenliğini sağlamak için sıralayacağımız hususlara dikkat etmelisiniz. Bu hususlar;

  • İş sahanıza ve yapılan işe uygun forklift modelini kiralamalısınız.
  • Kiralayacağınız ürünün mutlaka sigortası olmalıdır. Sigortası olmayan iş makinelerini kiralarsanız yüksek miktarlarda maddi kayıplar yaşayabilirsiniz.
  • İş makinesini operatörü ile birlikte kiralayacaksanız operatör hakkında bilgi almalısınız. Operatörün iş makinesi kullanma belgesi mutlaka olmalıdır. Ehliyeti olmayan kişiler ile çalışmayınız.
  • Aracın bakımlı olup olmadığını sorgulamalısınız. En son bakım tarihi ve bu tarihte hangi bakımların yapılıp yapılmadığını öğrenmelisiniz.
  • Kiralama hizmeti alacağınız firma hakkında araştırma yapmalısınız. Firmanın sektördeki yerini, güvenilirliğini ve profesyonelliğini mutlaka araştırmalısınız. Güvenilir olmayan firmalar ile iletişim kurmamalısınız.

İhtiyacınız olan en doğru ve kaliteli ürünü kiralayabilirsiniz. Bağcılar forklift kiralama firması olarak müşterilerimize her zaman güvenli ve kaliteli hizmet sunuyoruz. Müşteri memnuniyeti prensibi ile çalışarak araçlarımızı ve kendimizi her zaman yeniliyoruz.

Bağcılar’da Forklift Kullanım Alanları

Forklift çalışma şekli ve üretim şekli ile birçok iş alanında kullanılmaya müsait olan bir iş makinesidir. Kullanıldığı alanlar, inşaat sektörü, makine ve araçların yüklenmesi, palet yüklerin taşınması ve depo içi düzenlemelerinde kullanılmaktadır. İş sahasında forklift kullanımı önemlidir. Alanın yüksekliği ve genişliği araç için uygun olmalıdır. İş makinesinin çatalları yerden en az 20 santimetre yüksekte olmalıdır. Forkliftin çalışacağı alan mutlaka yeterli derecede aydınlatılmalıdır. Ağır tonajlı yüklerin taşınmasında, kısa mesafeli eşya taşımacılığında daha sık kullanılır. Bu iş makineleri yük kaldırma özelliği kadar yükü yükseğe kaldırma özelliğine de sahiptir. Bu özellikleri sayesinde birçok iş sahasında görebilirsiniz. Bağcılar kiralık forklift firmamızdan iş sahanız için uygun makineyi kiralayabilirsiniz.

Bağcılar Forklift Kullanım Alanları

Bağcılar Forklift Kullanım Alanları

Bağcılar Kiralık Forklift Çeşitleri

Forklift çeşitleri genel olarak bakıldığında iki farklı modelde üretilmektedir. Bu modeller kendi içlerinde alt modellere ayrılır. İş makinesinin çalışmasında kullanılan yakıtın türü ve tekerlek özelliklerine göre ayrılmaktadır.

Yakıt Türüne Göre Forkliftler: Yakıt özelliğine bakıldığında dört farklı çeşidi bulunmaktadır. Elektrikli forklift, dizel forklift, elektrikli forklift ve LPG ile çalışan forklifttir. Genellikle inşaat sektöründe kullanılırlar. Bu iş makinelerinin temel amacı mümkün olduğu kadar az yakıt tüketerek çok iş yapmaktır. İş sahasının özelliğine göre yakıt türü seçilmelidir. Elektrikli çalışan ürünler kapalı alanlar için tercih edilmelidir. Benzin, dizel ve LPG li araçlar açık alan ve engebeli alanlarda daha kullanışlı olacaktır. Maliyet olarak karşılaştırılacak olursak benzinli modeller daha maliyetlidir. En uygun fiyatlı hizmet alabileceğiniz model ise elektrikli olanlardır. Akü ömrü makinenin kullanım ömrünü direkt olarak etkiler.

Tekerlek Özelliğine Göre Forkliftler: Bu makineler de kendi içlerinde dört farklı gruba ayılmaktadır. Katı tekerlekli, hava dolu pnömatik tekerlekli, stacher tekerlekli ve reach truck tekerlekli iş makineleridir. Stacher tekerlekli makineler kapalı ve çalışma alanı az olan depolar içerisinde kullanılabilir. Açık alanlarda kesinlikle tavsiye edilmez. Pnömatik tekerlek yapısı olan makineler ise normal arabalar gibi düşünülebilir. Her türlü zemin üzerinde rahatlıkla kullanılabilecek bir iş makinesidir. Katı tekerlekli araçlar kesinlikle kuru alanlarda tercih edilmelidir. Islandığı durumlarda tekerleklerde önemli ölçüde aşınmalar görülür. Reach truck tekerlekler yapısı itibari ile incedir. Depo içerisinde dar koridorlarda eşya saklamak için kullanılır.

Bağcılar kiralık forklift firması olarak geniş araç filomuz ile her türlü iş sahasına uygun modellerimiz mevcuttur. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda gerekli analizleri yerine getirerek sizler için en doğru araç tercihini sunmaktayız.

Bağcılar Forklift Kiralama Ücretleri

Bağcılar’da forklift kiralama fiyatları belirlenirken dikkate alınan bazı kriterler vardır. Bu kriterler, kiralanan aracın modeli, operatör hizmetinin alınması, aracın kiralanma süresi, piyasa değerleri ve aracın sigorta pirimi göz önüne alınmaktadır. Yeni kurulan firmalar ucuz kiralama hizmetleri vermektedir. Ancak iş makinelerinin kullanım maliyetleri belirli değerin altına düşmemektedir. Ucuz hizmet veren firmaların araç bakımlarına yeterli özen ve bütçeyi ayırmadıkları gözlemlenmiştir. Bu nedenle maddi ve can kayıplarını yaşamamak için bu firmalara itibar etmemenizi tavsiye ediyoruz. Kökleşmiş ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmalar ile görüşmenizi öneririz.

Forklift araçları yüksek fiyatlar karşılığında satılmaktadırlar. Her işletmenin bütçesi bu araçları satın almaya yeterli olmayabilir. Özellikle yeni kurulan ve küçük işletmeler bu işlem için bütçe ayıramayabilir. Üretici ve satıcı firmalar son yıllarda aylık ve yıllık olarak bu iş makinelerini sözleşme karşılığında kiralamaktadırlar. Sizlerde iş maliyetlerini düşürmek ve personel sayınızı azaltmak için bu araçları kiralayabilirsiniz. Sigortalı, bakımları yerine getirilmiş ve kiralama sözleşmesi imzalayan firmalar ile çalışmanızı tavsiye ediyoruz. Aksi halde beklenmeyen olumsuz durumlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bağcılar forklift ve vinç kiralama firmamız müşterilerin maddi ve manevi güvenliklerini ön planda tutarak hizmet veren bir firmadır. Sizlerde iş makinesi kiralama işlemleriniz için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak hizmet alabilirsiniz. Firmamıza günün her saatinde dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Web sitemiz üzerinden online talep formu oluşturmanız halinde bizlerde size ulaşabilirsiniz.

Call Now ButtonTıklayın Hemen Arayın