Tüm İstanbul Semtlerine Günün Her Saati Kiralık Forkliftler
Hedef forklift olarak tüm müşterilerimize Kiralık forklift hizmetini en hızlı şekilde sunmak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Aşağıdaki butondan hizmet verdiğimiz forklift kiralama bölgelerimizi görebilirsiniz.
Kiralık Forklift Bölgelerimiz

Kapalı Alanlar İçin Hangi Forklift Türü Kullanılır

Kapalı Alanlar İçin Hangi Forklift Türü Kullanılır

Daha rahat yük taşımak, iş gücünü kısmak, zorlanmaları engellemek için forklift kullanımı çok önemlidir. Öncelikle forklift çeşitleri konusunda bilgi sahibi olmak gerekiyor. Çünkü dış ortamda kullanılacak olan forkliftler ile iç alanda kullanılacak forkliftler arasında belirgin farklar bulunuyor.

Kapalı Alanlar İçin Forklift Kullanımı

Forkliftin kapalı alanlarda çalıştırılması yada kullanılmasını mecburi kılan durumlarla karşılaşabilirsiniz. Mesela alışveriş merkezlerinde sıklıkla forkliftlerden yararlanılıyor. Ancak, burada seçim yapacağınız araca dikkat etmelisiniz. Öncelikle dizel olan forkliftler her zaman çok daha ağır yükleri taşıma kapasitesi gösteriyor. Ancak, hem çok daha fazla yakıt yakıyor hem de daha gürültülü çalışıyor.

Kapalı alanlar için forklift satın almak istiyorsanız akülü olan modellerden yararlanmalısınız. Akülü olanlar kapalı alanlar için idealdir. Çok fazla gürültü çıkarmaz. Aynı zamanda ağır eksoz emisyonları da yoktur.

Benzinli ve LPG’li olan forklift türleri bulunuyor. Öncelikle bunların ikisinde de egsoz emisyonları mevcuttur. İsterseniz tüm çeşitlerini kapalı alanda kullanabilirsiniz. Ancak, burada dikkat etmeniz gereken bir işlem vardır. Dizel, benzinli ya da LPG’li sisteme sahip olan forkliftleri kapalı alanlarda kullanacaksanız emisyon sistemlerini de düzenli bir şekilde kontrol etmelisiniz. Aksi halde zehirlenmeler meydana gelebilir.

kapalı alanlar için hangi forklift türü kullanılır

Kapalı Alanlar İçin Hangi Forklift Türü Kullanılır Yada Kiralanır ?

Forklift Kiralanır Mı?

Forklift kullanmak istiyorsanız aracı ille de satın almak zorunda değilsiniz. İsterseniz kiralama işlemi de yapabilirsiniz. Forklift kiralama işlemlerini aylık, yıllık ya da sezonluk olarak yapabileceğiniz gibi günlük de yapabiliyorsunuz. Ne kadar uzun süre kiralama işlemi yaparsanız o kadar az ödeme yapacağınızı unutmamalısınız.

Depo işleri ile meşgulseniz mutlaka bir forkliftiniz olmalıdır. Aksi halde o kadar yükü kısa süre içerisinde raflarına götürmeniz söz konusu olamaz. O nedenle de forklift kiralama ya da satın alma işlemlerini yapmalısınız.

Kiralık forklift fiyatları sanılan kadar yüksek değil. Özellikle sağladığı iş gücü sayesinde her işyerinin en önemli demirbaşları arasında yer almalıdır. Kiralayabilir ya da satın alabilirsiniz. Eğer ki uzun süre forklifte ihtiyacınız olacaksa satın almanız daha mantıklıdır. Ancak, işiniz kısa bir dönem ise satın almak yerine kiralamak daha mantıklı bir hamledir.

5/5 - (3 votes)
13 Mart 2019
1.902 görüntülenme

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonTıklayın Hemen Arayın