Tüm İstanbul Semtlerine Günün Her Saati Kiralık Forkliftler
Hedef forklift olarak tüm müşterilerimize Kiralık forklift hizmetini en hızlı şekilde sunmak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Aşağıdaki butondan hizmet verdiğimiz forklift kiralama bölgelerimizi görebilirsiniz.
Kiralık Forklift Bölgelerimiz

Beylikdüzü Kiralık Forklift

Anasayfa » Beylikdüzü Kiralık Forklift

Forkliftler temelde hidrolik biliminin temellerini kullanarak yüklerin taşınması için kullanılan sistemlerdir.Sadece hidrolik değil aynı zamanda birçok bilim dalında yararlanılarak forkliftler üretilir. Üretimlerinde özellikle mekatronik mühendislerin birçok alandaki bilgisinin ortak kullanımları sayesinde sonuca ulaşılır. Öncül modelleri 18 yy. da ortaya çıkmaya başlayan forkliftler endüstriye paralel olarak birinci dünya savaşı sıralarında üretilseler de çok basit modellerdir. Ancak ikinci dünya savaşında yüklerin kolaylıkla taşınması amacı ile üretimleri hız kazandı.

Beylikdüzü Kiralık Forklift

Beylikdüzü Kiralık Forklift

Forkliftlerin Özellikleri

Forkliftler kapasitelerine ve tasarımlarına göre 1 on ila 100 tona kadar olan yükleri taşıyabilirler. Çok pratik bir cihaz oldukları için dünya genelinde yüzlerce çeşidi üretilmiştir. Endüstriyel alanda forklift olmadan bütün üretim sisteminin duracağını söylemek yanlış olmazdı. Bütün firmalar ürettikleri ürünleri forkliftler aracılığı ile depolamaktadır, ya da sevk etmektedir. Birçok firma ise üretimini yapacağı ürün hammaddesini forklift aracılığı ile üretim bandına almaktadır. Forkliftler taşımadan maliyete kadar birçok avantaj sunarlar. Bunları maddeler halinde inceleyecek olursak:

İş Gücünden Kazanç Sağlarlar:

Forkliftler küçük güçlerle büyük yükler taşıyabilme kapasitelerine sahip makineler oldukları için işinizi yürütürken güçten dolayısı ile buna bağlı olan tüm giderlerden tasarruf sağlarlar. İşletmenizde bir forklift bulundurmanız maliyet açısından sizi zorlayacaksa satın almak yerine kiralık bir forkliftte kullanabilirsiniz. Beylikdüzü forklift kiralama hizmetlerini konusunda uzman olan ekibimiz ayrıcalığı ile sizde alabilirsiniz.

Kolay Kullanım Özellikleri Sunarlar:

Forkliftler tasarımları sayesinde birçok bölgede yükleme ve indirme yapabilirler. Özellikle paletli yüklerin taşınasında ve istiflenmesinde çok büyük kolaylıklar sağlarlar. Ayrıca çok yüksek noktalara kadar ulaşabilmenizi sağlarlar. Tasarımları gereği yönlendirme tekerleği genellikle arkada bulunan forkliftler popüler hale gelmiştir. Bu özellik sayesinde dar alanlarda dahi forkliftlerin kolay manevra yapabilmelerini sağlar. Ön tarafta bunana kızakları sayesindeyükleri kolaylıkla taşırlar.Bu kızaklarda birçok modelde uzayabilirler. Bu sayede sadece paletleri değil konteynerleride taşıyabilirler. İhtiyaç durumlarına göre forkliftler üzerinde çeşitli geliştirmeler yapılabilmektedir.

Beylikdüzü Forklift Çalışması

Beylikdüzü Forklift Çalışması

Bakım Ve Onarım Maliyeleri Düşüktür:

Forkliftler bugün tahmini rakamlara göre her yıl 500 bin adet üretilmektedirler. Bu nedenle parçaları kolaylıkla bulunabilmektedir.Buda bakım maliyetlerini düşük olmasına neden olur. Ayrıca forkliftler zaten yapıları gereği bakımları doğru şekilde yapılırlarsa uzun süre arıza vermeden kullanılabilen cihazlardır. Özellikle teknolojinin gelişimi ile iç mekânlarda kullanılmak üzere tasarlanmış elektrikli modelleri bulunmaktadır. Bu modellerin işletim giderleri yok denecek kadar azdır.Elektrik diğer yakıt türlerine göre çok uyguna mal olmaktadır.

Kiralama OlasılıklarıVardır

Forkliftleri kullanacağınız süre kısıtlı olabilir. Örneğin işleriniz sezon nedeni ile bir kaç boyunca yoğun ilerlerken sonrasında rutin gereği düşüşler yaşayabilirsiniz. Bu gibi durumlarda forklift satı alıp sezon dışında da boşuna bulundurmaktansa kiralama yoluna gidebilirsiniz. Böylece işletmeniz için gereksiz bir demirbaş maliyetinden kurtulabilirsiniz. Beylikdüzü kiralık forklift seçenekleri bu konuda sizin için çok iyi bir alternatif olabilirler. Kısa süreli kullanım ihtiyaçlarınızı karışlayarak forklifte gerek kalmadığında iadesini yapabilirsiniz. Mali hedeflerinizi yakalayabilmek için bu ve benzeri kiralama hizmetlerinden yaralanmak sizi için büyük avantajlar sağlayacaktır.

Forklift seçerken dikkat edilmesi gereken noktalar nelerdir?

Forklift seçerken dikkat edilmesi gereken en temel nokta kullanım ihtiyacıdır. Kullanım esnasında ne kadar yük taşınacağı,ne kadar süre boyunca taşıma yapılacağı, tek seferde ne kadar yük taşınacağı gibi özellikler dikkate alınarak yapılması gereken bu işlem kullanım amacının yerine gelmesi çin en öneli adımdır. Bununla beraber aynı zamanda aracı nerede kullanacağınız da büyük önem taşır. Hareket kapasitesi kısıtlı olan mekânlarda kullanılması çok rahat olmadığı için gerekirse buna göre özel modeller seçilmesi gerekir. Bununla beraber aldığınız hizmetten memnun olabilmeniz için seçeceğiniz firmada çok büyük önem taşır. İşinde uzman,sorun olduğu her an kısa sürede çözüm sunabilecek uzman bir ekiple çalışmanız uzmanlar tarafından önerilir.

Forklifti Kimler Kullanabilir?

Forklift kullanımı tüm işletmelere sadece bu işe için özel olarak eğitim almış personeller tarafından yapılabilir. Özellikle ülkemizde iş sağlığı açısından büyük açıklar olduğu için ne yazık ki ölümlü kazalar sıklıkla yaşanmaktadır.İşte bu kazaların nüne geçebilmek için özel olarak eğitim almış personeller dışında bu araçların kesinlikle kullanılmaması gerekmektedir. Ayrıca forkliftlerin kullanımında dikkat edilmesi gereken ön arka mesafelere dikkat edilmesi, yükün yavaş yavaş kaldırılması ve bırakılması gibi birçok dikkat edilmesi gereken nokta bulunmaktadır.İşte bu işte eğitim almış uzman sürücüler tüm bu kurallara dikkat ederek olası kazaların önüne geçerler. Sizde kısa süreliğine Beylikdüzü forklift kiralama hizmetlerinden yararlandığınız da bu konulara dikkat etmelisiniz.

Kiralık Forklift Beylikdüzü

Kiralık Forklift Beylikdüzü

Kiralama Yapmak İstiyorum Ancak Sürücü Yok

Eğer işletme maliyetleriniz düşürecek bir seçenek olarak sizde forklift kiralamayı seçtiyseniz kullanacağınız araç bir sürücüye ihtiyaç duyacaksınız. Forklift diğer iş makinelerinde olduğu gibi uzmanlık isteyen kullanım becerileri gerektirir. Ve bu işler sadece konusunda uzman, eğitim almış kişiler tarafından yapılabilir.Yüklerin nasıl taşınacağı,nasıl güvenli şekilde istiflerinin yapılabileceği gibi konularda özel olarak eğitim almış bir sürücü işinizi büyük ölçüde kolaylaştıracağı gibi olası iş kazalarında önüne geçecek şekilde forklifti kullanabilir.

Eğer firmanız bünyesinde kısa süreliğine ihtiyaç duyduğunuz bu hizmet için çalışacak uzman sürücüler yoksa bu konuda uzman olan arkadaşlarımızdan destek alabilirsiniz.Firmamız sizin için forklift kiralama hizmeti vereceği gibi uzman sürü konusunda da destek sağlayacaktır. Bunun için tek yapmanız gereken firmamıza ulaşmak olacaktır.Güvenilir olmayan, merdiven altı firmalardan hizmet almamanız işlerinizin sağlıklı şekilde yürümesi için oldukça büyük önem taşır.

Arıza Nedeni ile Kiralama

Firmanızda zaten bazı taşıma araçları kullanıyor olabilirsiniz. Ancak bildiğiniz gibi kimi zaman beklenmedik arızalar yaşanabilir. Eğer anlık arızalar iş planınızı bozuyorsa arızaların giderilmesi esnasında iş kaybı yaşamamak için anlık kısa süreli kiralama hizmetleri alabilirsiniz. Bu durum sizin için bir kurtarıcı olacaktır. Planlanmış olan işlerde kimi zaman saatlik kayıplar dahi işin yetişmemesine, karşı tarafa sözleşme gereği tazminat ödenmesine kadar gidecek sonuçlar doğurabilir. Sadece bu nedenle değil aynı zamanda sezonluk iş artışları nedeni ile de kiralama hizmeti seçebilirsiniz.

Örneğin normalin üstünde çok yüklü bir sevkiyat siparişi aldınız. İşin belirtilen sürede yetişebilmesi için taşıma yapacak yeterli aracınız olmasına rağmen yüklemeyi yapacak yeterli aracınız olmayabilir. Böyle durumlar için kiralama hizmeti sizin için çok mantıklı bir çözüm olacaktır. İhtiyacınız olan her türlü forklift kiralama hizmetleri için bize ulaşabilir. Konusunda uzman olan ekiplerimizden destek alabilirsiniz.

Call Now ButtonTıklayın Hemen Arayın